TATRAN HALENKOV

TJ TATRAN HALENKOV
Oficiální stránky fotbalového klubu

Archív aktualit a mobilních příspěvků
Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

08.09
2023

Nepřehlédněte!

TATRAN HALENKOV

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

07.09
2023

Přijďte fandit na pouťový fotbal

Tři utkání halenkovských fotbalistů během jednoho jediného dne můžete navštívit během pouťové soboty 16. září.

10:00 hodin – muži B: Halenkov B – Študlov/Lidečko B
13:00 hodin – žáci: Halenkov – Val. Polanka
15:30 hodin – muži A: Halenkov – Ludkovice

No a po fotbale můžete vyrazit třeba na předpouťovou zábavu do parku k našemu dlouholetému parťákovi Sopťovi. Zahrají halenkovští heligonkáři, DePart a legendární STRAM. Chybět nebude ani ohňostroj a samozřejmě spousta dobrot k jídlu a pití. Začátek v 19 hodin.

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

08.07
2023

ROZLOSOVÁNÍ MUNDIALU 2023

TATRAN HALENKOV

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

20.06
2023

Fotbalový mundial O pohár starosty obce

TATRAN HALENKOV Hřiště Halenkov

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

19.06
2023

19.6.2023 - 10 Nejlepších střelců 1. B třída skupina A

TATRAN HALENKOV Zdroj. www.fotbal.cz

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

05.02
2023

Valná hromada TJ Tatran Halenkov

Letošní Valná hromada TJ Tatran Halenkov proběhne v sobotu 11. března v sále lidového domu. Prezentace účastníků od 13:30 hodin, schůze začíná ve 14 hodin. Srdečně zveme všechny členy TJ Tatran Halenkov.

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

08.12
2022

Rok 2022 zakončí tradiční Štěpánský fotbálek

TATRAN HALENKOV Vedení TJ Tatran Halenkov zve všechny členy a příznivce klubu na každoroční Štěpánský fotbálek, který proběhne v pondělí 26. prosince na umělce ve sportovním areálu u fotbalového hřiště. Začátek je v 10:00 hodin. Přijďte si zahrát nebo fandit ostatním. Pivko na čepu i něco dobrého na zub bude zajištěno.

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

09.09
2022

Zveme Vás na pouťový fotbal

TATRAN HALENKOV Sobota 10. 9. 2022

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Halenkov – Val. Polanka 10:00 hodin

MLADŠÍ ŽÁCI: Halenkov – Huslenky/Hovězí 13:00 hodin

MUŽI: Halenkov – Poličná 16:00 hodinNeděle 11. 9. 2022

DOROST: Halenkov – Liptál 10:00 hodin

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: miniturnaj v Novém Hrozenkově 10:00 hodin

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

26.07
2022

Přinášíme rozpis utkání letošního Mundialu

V sobotu 30. července proběhne na fotbalovém hřišti TJ Tatran Halenkov tradiční Mundial O pohár starosty obce. Sraz účastníků 8:30 hodin, první zápas cca 9:30 hodin. Utkání (2 x 20 minut) se budou hrát v následujícím pořadí:

1. Černé - Kuželky
2. Dinotice - Doliny
3. Černé - Doliny
4. Kuželky - Dinotice
5. Dinotice - Černé
6. Kuželky - Doliny

Přijďte povzbudit tým ze své části obce. Občerstvení zajišťují Alča a Sopťa.

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

28.06
2022

Mladší přípravka si užila skvělou ukončenou

TATRAN HALENKOV Parádní tečku za právě uzavřenou sezonou prožily děti z fotbalové mladší přípravky TJ Tatran Halenkov. Trenéři ve spolupráci s rodiči a vedením klubu pro ně připravili víkendový minikemp spojený s ukončenou a spoustou doprovodných aktivit.
TJ Tatran Halenkov aktuálně disponuje třemi týmy přípravek – mini, mladší, starší. V těchto kategoriích se fotbal rozhodně nehraje pro výsledky, ale pro radost ze hry, pohybu i zisku prvních fotbalových dovedností. A přesně v tomto duchu se neslo i posezónní soustředění, které si udělala halenkovská mladší přípravka od pátku 24. do neděle 26. června na Chalupě v Dinotici.
Akce se zúčastnilo 14 dětí, kterým dělala doprovod sedmičlenná skupina trenérů a rodičů. Na programu byly tréninky, pěší i cyklistické výlety po okolí, koupání a spousta další zábavy. Kromě jiného třeba stezka odvahy s fotbalovým kvízem, v rámci něhož děti získávaly kód k otevření truhly se sladkým pokladem, nebo závěrečný zápas proti maminkám. „Bylo toho spoustu a všichni jsme si to skvěle užili. Já bych chtěl tímto poděkovat všem, kteří nám pomohli s organizací akce, hlavně rodičům, kteří se aktivně podíleli a byli úplně skvělí. Děti si parádní ukončení za svůj přístup během celé sezony určitě zasloužily a věřím, že jim i toto dá další chuť věnovat se fotbalu. Máme tady super partu a dveře novým zájemcům jsou stále otevřeny. Případní zájemci najdou potřebné kontakty na stránkách oddílu www.tatranhalenkov.cz,“ zhodnotil hlavní trenér Jakub Tydlačka.

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

14.06
2022

Zveme Vás na Mundial O Pohár starosty obce

TATRAN HALENKOV

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

13.06
2022

Halenkov - Hovězí už v pátek!

Poslední zápas I.B třídy HALENKOV - HOVĚZÍ se hraje už v pátek 17.6. od 18:00!

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

11.05
2022

Sobota plná fotbalu

V sobotu 14. května si přijdou fanoušci halenkovského fotbalu opravdu na své. Ti nejzarytější by mohli na hřišti strávit prakticky celý den. V 9:30 ráno začíná miniturnaj mladších přípravek, od 13:30 hodin hostí naši dorostenci spojený tým Hošťálková/Jablůnka a v 16:30 přijde na řadu utkání mužů s Choryní. Na zápas áčka bude připravena tribuna na sezení i tombola se slosovatelným vstupným. Tak nám přijďte fandit, budeme to potřebovat

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

11.05
2022

Vyzkoušejte si orienťák

TATRAN HALENKOV
V pátek třináctého proběhnou ve sportovním areálu na Halenkově místní závody v orientačním běhu. Prezentace začíná od 16:00 hodin, start je plánován na 17:00 hodin. Připraveny jsou trasy pro všechny věkové kategorie, od nejmenších dětí po dospělé. Více info na tel. 733 565 500

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

14.04
2022

Přijďte v sobotu na fotbal

TATRAN HALENKOV V sobotu 16. dubna hosti muži TJ Tatran Halenkov v 18. kole I. B třídy Slavičín B. Zápas začíná od 16:00 hodin. I když ještě není dokončena rekonstrukce tribuny (viz níže), fanoušci ho budou moci sledovat pohodlně z hlediště. Vedení klubu se rozhodlo umístit na tribunu provizorní zábradlí a lavičky. K dispozici už bude také nové ozvučení stadionu a nebude chybět tradiční slosovatelné vstupné o zajímavé ceny. Děkujeme vám za pochopení a jsme rádi, že nám fandíte.

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

05.04
2022

Pojďte s námi fandit hokejistům Vsetína

TATRAN HALENKOV TJ Tatran Halenkov spolu s Vajanem zvou všechny příznivce VHK ROBE Vsetín, aby přišli v pátek 8. dubna do sálu Lidového domu v Halenkově podpořit vsetínské hokejisty ve finále play-off Chance ligy proti Jihlavě. Projekce začíná v 17:30 hodin, vstupné dobrovolné. Doufáme, že se sejdeme v co největším počtu, aby nás šlo slyšet až do Jihlavy!!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

02.04
2022

Dnes se nehraje!

Utkání I.B třídy HALENKOV - RATIBOŘ je pro nepříznivé povětrnostní podmínky po dohodě obou oddílů odloženo na středu 1.6. v 17:30.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

01.04
2022

Situace ohledně tribuny na fotbalovém hřišti

Vyjádření obecního úřadu k rekonstrukci tribuny:
---------------------------------------------------------------

"Aktuální situace se dá shrnout takto:

Protokoly z odtrhových zkoušek prokázaly, že sanační vrstva zdaleka nemá
požadované parametry. Nyní se řeší spor mezi zhotovitelem a jeho
dodavatelem o to, zda šlo o nedodržení technických postupů, či zda
nedošlo k dodání vadné dodávky. Z pohledu obce učiníme kroky k rozvázání
smlouvy se stávajícím zhotovitelem a budeme hledat nového, který stavbu
provede tak, jak bylo zadáno.

S díky a pozdravem

Miroslav Zetek"
-----------------------------------------------------------------

Vzhledem k této situaci se vedení TJ Tatran Halenkov rozhodlo umožnit divákům prozatímní přístup na tribunu, ideálně na stání, případně i k sezení s nějakou vhodnou podložkou pro sezení na holém betoně. Než bude tribuna osazena novými sedačkami, budeme vybírat slevněné vstupné 20 Kč.

Doufejme, že počasí tomu dovolí a zítra, v sobotu 2.4. od 15:30, se odehraje plánovaný zápas I.B třídy HALENKOV - RATIBOŘ.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

01.03
2022

Členské příspěvky FAČR


Výzva k úhradě členského příspěvku pro členy Fotbalové asociace České republiky

V souladu s § 18 odst. 6 Evidenčního a registračního řádu tímto vyzýváme všechny členy Fotbalové asociace České republiky, kteří do dnešního dne nezachovali své členství pro rok 2022, aby tak učinili nejpozději do 15. 3. 2022.

Pokud tak neučiní, bude v souladu s § 21 odst. 4 písm. a) Evidenčního a registračního řádu jejich registrace jako členů FAČR zrušena, tedy bude přistoupeno k jejich vymazání z databáze členství FAČR.

Výše uvedená výzva se týká členů, kteří již v minulosti byli členy FAČR a v letošním roce pouze prodlužují své členství uhrazením členských příspěvků (tato skutečnost je deklarována šedým označením ve sloupci „Stav“, v kartě Výpis členů na is.fotbal.cz).

Registrace fyzické osoby jako člena FAČR je dle § 18 Evidenčního a registračního řádu zachována, pokud se v termínu do 15. 3. 2022 centrální evidenci členství zaeviduje provedená platba členského příspěvku za danou osobu. Tato skutečnost se bez zbytečného odkladu vyznačí v seznamu umístěném na subdoméně portálu is.fotbal.cz ve sloupci „Stav“ zelenou barvou.

Členové, kteří v termínu do 15. 3. 2022 nezachovají své členství ve FAČR, mohou obnovit své členství postupem dle § 16 Evidenčního a Registračního řádu FAČR.

Číslo účtu pro placení členských příspěvků: 1601216012/0600
Jako variabilní symbol se uvede celé rodné číslo bez lomítka (zpravidla 10 čísel).

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

06.01
2022

Valná hromada potvrdila staronové vedení TJ Tatran Halenkov

TATRAN HALENKOV Krátce před Vánocemi proběhla volební valná hromada TJ Tatran Halenkov. Do sálu v lidovém domě dorazilo kvůli aktuálním epidemiologickým podmínkám jen 24 z 82 pozvaných členů. Ti nejprve odhlasovali, že se zúží počet členů výkonného výboru ze 7 na 5 a následně potvrdili v roli staronového předsedy oddílu Radka Ondryáše. Kromě něj zůstávají ve vedení klubu Josef Toman, Vladimír Děček, Ondřej Machálek a Jiří Koňařík. O jednotlivých postech se rozhodne na první schůzi. Na tomto místě je třeba poděkovat za dlouholetou obětavou práci ve výboru zejména Miloši Surovcovi. Ve funkci sice skončil, ale na fotbale se budeme určitě dál potkávat. Pokud se týká vize do budoucna, určitě chceme udržet nastolený trend rozvoje mládeže a s ním spojenou podporu našich trenérů. V dospělé kategorii je priorita udržení v krajské I. B třídě. Ve spolupráci s obcí hodláme nadále pokračovat ve zkvalitňování zázemí, jak pro hráče, tak i naše fanoušky. Přejeme všem šťastný rok 2022 a pevně věříme, že se v něm budeme moci setkávat u nás na fotbale bez omezení a v dobré náladě.

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

21.12
2021

Užijte si pohodové Vánoce a vykročte pravou do roku 2022

TATRAN HALENKOV

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

21.12
2021

Štěpánský fotbálek 2022

TATRAN HALENKOV Vedení TJ Tatran Halenkov srdečně zve členy a příznivce klubu na každoroční Štěpánský fotbálek, který se bude hrát v neděli 26. prosince na umělce ve sportovním areálu. Začátek v 10:00 hod., pivko na čepu a občerstvení pořeší Alča se Sopťou. Těšíme se na Vás

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

10.11
2021

Výkonný výbor TJ TATRAN Halenkov, z.s.

POZVÁNKA
na volební valnou hromadu TJ TATRAN Halenkov, která se koná v sobotu 11. prosince 2021 v Lidovém domě v Halenkově.

Zahájení valné hromady ve 14:00 hodin, prezentace od 13:30 hodin

Na Valnou hromadu bude třeba doložit potvrzení o bezinfekčnosti, dle aktuálního vládního nařízení v daném čase. Děkujeme za pochopení.

Radek Ondryáš
Předseda TJ TATRAN Halenkov, z.s.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

26.08
2021

Zápas ve Slavičíně je odložený!

Utkání I.B třídy Slavičín B - Halenkov, které se mělo hrát v neděli 29.8. v 10:15, je odloženo na sobotu 6.11. Čas bude ještě upřesněn.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

06.08
2021

Sobotní zápas muži "A" přeložen

Sobotní utkání muži "A" s Brumovem "B" je řeložen na neděli 8. sprna 2021. Začátek utkání v 17:00 hodin.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

20.07
2021

LOSOVÁNÍ MUNDIAL 2021

HRACÍ ČAS:
2 x 20 MINUT

TÝMY:
1) DINOTICE
2) KUŽELKY
3) ČERNÉ
4) DOLINY

ZÁPASY:
1. ZÁPAS 1-2 / 9:30 HOD / DINOTICE - KUŽELKY
2. ZÁPAS 3-4 / 10:40 HOD / ČERNÉ - DOLINY
3. ZÁPAS 1-4 / 11:50 HOD / DINOTICE - DOLINY
4. ZÁPAS 2-3 / 13:00 HOD / KUŽELKY – ČERNÉ
5. ZÁPAS 3-1 / 14:10 HOD / ČERNÉ - DINOTICE
6. ZÁPAS 2-4 / 15:20 HOD / KUŽELKY - DOLINY

PŘÍPRAVA NA VYHLÁŠENÍ:
16:30 HOD.

VYHLÁŠENÍ:
17:30 HOD.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

09.07
2021

O pohár starosty

TATRAN HALENKOV

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

24.06
2021

Přípravné utkání

TATRAN HALENKOV Zveme všechny fanoušky fotbalu na přípravné utkání Tatran Halenkov s Ústím u Vsetína, které se odehraje v pátek 25.6.2021 - začátek 18:00 hodin.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

08.04
2021

Volební valná hromada OFS Vsetín

Dnes odpoledne proběhla volební valná hromada OFS Vsetín. Volil se nový předseda, členové výkonného výboru a členové revizní komise.

Na předsedu kandidovali stávající předseda Stanislav Volek a Roman Číž. Tajnou volbou byl předsedou OFS Vsetín poměrem hlasů 34:1 zvolen Stanislav Volek.

Do výkonného výboru kandidovalo 8 kandidátů, zvoleni byli:

Pavel Březík (35 hlasů), Jakub Strkáč (30), Josef Fojtík (29) a Martin Straka (21).

Za členy revizní komise byli zvoleni:

Tomáš Dokoupil, František Kýr a Jan Blabla.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

05.02
2021

Platba členských příspěvků FAČR

Jako každý rok je třeba opět zaplatit členský příspěvek FAČR. Tento příspěvek je letos nutno uhradit do 15. 4. 2021, jeho výše je stejná jako v loňském roce. Dospělí 200 Kč (roč. 2002 a starší), mládež roč. 2003 a mladší 100 Kč.

K dnešnímu dni mají ze současných 161 členů zaplaceno pouze 3 !!!

Způsob úhrady je následující :

200 Kč (100 Kč) poslat na číslo účtu 1601216012/0600,
jako variabilní symbol se uvede rodné číslo bez lomítka (bez lomítka znamená bez znaku "/", čísla za lomítkem se uvádí !!! - tzn., že v drtivé většině to bude 10 čísel, někteří, co toho již dost pamatují, jich můžou mít jen 9)

Žáci a přípravka budou tento příspěvek převážně platit trenérům, platbu pak provedeme hromadně.

Připomínám, že členský příspěvek musí mít zaplacený každý hráč a funkcionář oddílu, bez jeho zaplacení se nemůže nikdo zúčastnit soutěží FAČR (zjednodušeně řečeno - nemůže být uvedený v zápise o utkání. Nový informační systém FAČR mu to ani neumožní).

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

11.01
2021

Zdravíme příznivce fotbalu,

oznamujeme změnu na pozici hospodáře našeho klubu. Jana Ondrušíka vystřídá Pavel Holec. Honzovi děkujeme za kvalitně odvedenou práci a Pavlovi přejeme hodně sil do nové práce.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

24.12
2020

PF 2021

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

27.10
2020

Přerušení soutěžního ročníku 2020/2021

Rozhodnutí Výkonného výboru FAČR o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021

1. Soutěžní ročník 2020/2021 se ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, jako řídícího orgánu soutěže, přerušuje do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod.

2. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěží oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

13.10
2020

AKTUALIZOVANÁ PRAVIDLA PRO REGIONÁLNÍ FOTBAL K 13.10.2020

Vážení,

v návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod.

V těchto dnech platí, že:

se nekonají žádná soutěžní utkání;
je zakázáno používat:

a) vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.),

b) vnitřní sportoviště;

tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření;
v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

JUDr. Jan Pauly

generální sekretář FAČR

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

12.10
2020

AKTUALIZOVANÁ PRAVIDLA PRO REGIONÁLNÍ FOTBAL K 12.10.2020

Vážení,

v návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR a následné rozhodnutí Výkonného výboru o přerušení soutěžního ročníku upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období od 12. 10. 2020 00:00 hod do 25. 10. 2020 23:59 hod.

V těchto 14 dnech platí, že:

1. se nekonají žádná soutěžní utkání
2. je zakázáno používat:
a) vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten,umýváren apod.)
b) vnitřní sportoviště
3. tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 20 osob při dodržení hygienických opatření
4. v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 20 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

JUDr. Jan Pauly

generální sekretář FAČR

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

07.10
2020

Fotbal bez diváků

Vážení,

s ohledem na přijetí vládního mimořádného opatření ze dne 30. září 2020 č. 958 platí následující zvláštní podmínky pro konání fotbalových utkání:


1. Utkání se účastní nejvýše 130 osob (hráči, rozhodčí a osoby zabezpečující organizační a technické zázemí).
2. Diváci mají zakázáno se fotbalových utkání účastnit; to platí i v případě
- vnitroareálových restaurací a podobných zařízení
- rodičů, kteří neplní některou z funkcí podle bodu 1.
3. Stejná omezení podle bodů 1 a 2 platí též pro tréninky.
4. Za dodržení omezení podle bodů 1 a 2 odpovídá organizátor utkání.
5. Tato pravidla se mohou měnit i s ohledem na avizované zpřísnění, které bude ze strany orgánů státní moci oznámeno tento pátek.


JUDr. Jan Pauly

generální sekretář FAČR

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

02.09
2020

Osmifinále poháru Zlínského KFS opět ODLOŽENO!

Zápas osmifinále poháru Zlínského KFS HALENKOV - KATEŘINICE, který se měl hrát dnes v 17:30, je z důvodu nezpůsobilého hřiště opět odložen. Náhradní termín zatím není stanovený.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

26.08
2020

Osmifinále poháru Zlínského KFS ODLOŽENO!

Zápas osmifinále poháru Zlínského KFS HALENKOV - KATEŘINICE, který se měl hrát dnes v 17:30, je z důvodu podezření na koronavirovou nákazu v hostujícím celku odložen. Náhradní termín je zatím předběžně středa 2.9.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

17.08
2020

Halenkov - Hovězí již v pátek 21.8.!

Utkání I.B třídy HALENKOV - HOVĚZÍ se hraje již v pátek 21.8. od 17:30 hod.!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

12.08
2020

Osmifinále poháru Zlínského KFS

Utkání osmifinále poháru Zlínského KFS HALENKOV - KATEŘINICE se hraje ve středu 26.8. v 17:30 hod.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

05.08
2020

2.kolo poháru Zlínského KFS

Utkání 2.kola poháru Zlínského KFS HALENKOV - NEDAŠOV se hraje v pátek 7.8. v 17:30 hod.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

30.07
2020

Pohárový zápas KFS

V sobotu 1.8.2020 v 17:30 hodin sehraje tým mužů "A" pohárový zápas s Francovou Lhotou. Zveme všechny příznivce fotbalu.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

02.07
2020

Losování mundial 2020

Kliknutím na fotku zvětšíte

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

10.06
2020

O pohár starosty

Příznivce fotbalu srdečně zveme na tradiční mundial.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

01.04
2020

O osudu jarní části fotbalových soutěží je rozhodnuto!

KFS Zlín měl ohledně jarní části všech svých soutěží rozhodovat až 7.4., ale rozhodnutí padlo poněkud překvapivě již dnes. Všechny soutěže se dohrají tím způsobem, že se každý zápas bude losovat za účasti státního notáře. V jednom osudí budou vždy tři míčky označené VD, VH a R (výhra domácích, výhra hostů, remíza) a v druhém dva míčky označené PKD a PKH (pokutové kopy domácí a pokutové kopy hosté - to pro případ, že z prvního osudí bude vylosován míček s označením R). Do tabulky se budou započítávat jen body, skóre se v jarní části řešit nebude. Předpokládá se, že stejný způsob dohrání soutěží zvolí i OFS Vsetín. Tak snad budeme mít štěstí na los a neprohrajeme v I.B třídě všech 13 utkání. To bysme taky nakonec mohli ještě spadnout.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

16.03
2020

Tréninky

Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace okolo šíření viru COVID-19 jsou všechny tréninky všech kategorií do odvolání zrušeny.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

12.03
2020

Koronavirus odložil jarní část soutěží.

Start všech soutěží KFS Zlín a OFS Vsetín je až do odvolání zatím odložen!!!

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

15.01
2020

Pozvánka

Výkonný výbor zve všechny členy na valnou hromadu TJ TATRAN Halenkov, z.s., která se koná v sobotu 1. února 2020 v Lidovém domě v Halenkově.

Zahájení valné hromady ve 14:00 hodin, prezence od 13:30 hodin.

Do 28.2.2020 nutno uhradit členský příspěvek FAČR!
( Číslo účtu: 369000369/0800 - var.s. celé rodné číslo bez lomítka)
( Částka: ročník 2001 a starší - 200 Kč, ročník 2002 a mladší - 100 Kč )

Radek Ondryáš
Předseda TJ TATRAN Halenkov

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

16.12
2019

Štěpánský fotbálek

Vedení Tatranu Halenkov zve členy a příznivce klubu na každoroční Štěpánský fotbálek, který se bude hrát ve čtvrtek 26.12 2019 na umělce. Začátek od 10:00 hodin. Pivko na čepu zajištěno a maso na grilu pořeší Sopťa. Přejeme Vše nejlepší do nového roku 2020!

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

06.11
2019

Děti z Halenkova si užily Školu v pohybu

Zajímavou akci pro děti uspořádal před nedávnem TJ Tatran Halenkov ve spolupráci s místní základní školou, mateřskou školkou a fotbalovou asociací České republiky (FAČR). Do naší obce dorazila v rámci projektu Škola v pohybu trojice trenérů FAČRu v čele s rodákem ze sousedního Nového Hrozenkova Robertem Šulákem, aby dětem a jejich učitelům předvedla ukázkovou hodinu tělocviku zaměřenou na celkovou kondici, koordinaci a hlavně radost z pohybu. Prvňáčci z halenkovské základky a jejich mladší kamarádi z mateřinky (třídy Sluníčka a Rybičky) si netradiční tělocvik opravdu užívali a mnozí z nich ukázali, že jsou pohybově velmi nadaní. TJ Tatran Halenkov akci využil k náboru do mladší a starší přípravky, takže pevně doufáme, že je mezi námi brzy uvidíme.

Fotogalerie Školka a škola v pohybu

Další informace a materiály ke stažení na oficiální stránce: https://mujprvnigol.cz/skola-v-pohybu

Autor: Jakub Tydlačka | Diskuze k tomuto příspěvku

21.10
2019

Informace k náboru nových fotbalistů - aktualizace 12.11.2019

Z kapacitních důvodů budou tréninky mladší a starší přípravky přes zimu zvlášť.

Mladší přípravka:
Tréninky budou už jen v tělocvičně ZŠ Halenkov.
Pondělí a čtvrtek od 16:30 do 18h.

Sraz bude vždy 10 minut předem.
Sebou vzít pití a vhodnou obuv se světlou podrážkou.

Starší přípravka:
Tréninky budou v tělocvičně ZŠ Halenkov nebo na umělce za hlavním hřištěm Tatranu Halenkov. Trenéři vždy s předstihem upřesní.
Pondělí v 18h - tělocvična nebo umělka.
Čtvrtek v 18h - umělka, v případě špatného počasí se trénink ruší.
Sebou pití, vhodnou obuv a oblečení.

Aktuální informace vždy na webu doplníme nebo se můžete obrátit přímo na trenéry přípravek.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

14.10
2019

Nábor fotbalových přípravek

Nábor fotbalových přípravek pro děti od 5 do 10 let.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

02.08
2019

zahájení tréninků

tréninky pro žáky zahajuji dne 2.8.2019,věřím že po prázdninách se sejdem v plném počtu,trénovat se bude opěk každou středu a pátek od 16hod - do 18hod děkuji trenér.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

30.07
2019

2.kolo poháru KFS

Utkání 2.kola poháru KFS HALENKOV - NEVŠOVÁ (účastník krajského přeboru) se hraje v neděli 4.8. v Huslenkách!!! Začátek zápasu je v 16:30. Přijďte zkouknout konfrontaci I.B s KP a zafandit našim borcům.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

27.07
2019

Veselá - Halenkov - 7:7 (5:4) pok.kopy 3:4

Náš celek zvítězil v 1.kole krajského poháru ve Veselé u Slušovic po "divokém" průběhu utkání po pokutových kopech, když v normálním čase skončil zápas 7:7!!! Naše branky: Zádilský 5, Ondryáš, Pastorek. Dobrý výlet!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

24.07
2019

Halenkovský mundial - turnaj o pohár starosty obce

Tento víkend se měl uskutečnit tradiční "Halenkovský mundial - turnaj o pohár starosty obce". Měl, ale neuskuteční se. Důvodem je opět po několika letech nutná rekonstrukce brankovišť před oběma brankami, která nám byla navíc i "doporučena" ze strany STK KFS Zlín již před dvěma roky. Po postupu našeho "A" mužstva mužů do krajských soutěží proběhlo ze strany KFS Zlín (tak jako u každého nováčka) přeměření všech parametrů hřiště a bylo zjištěno, že jedna z branek (ta u bývalého náhonu) nesplňuje parametry dle Pravidel fotbalu a je příliš "nízká". Počátkem července byly nutné opravy (srovnání nerovností a položení nového trávníku včetně drenáže pod ním) provedeny a je třeba, aby se nový trávník minimálně čtyři týdny nezatěžoval. Do prvního domácího utkání v sobotu 17.8. v 16:30 s Lidečkem by mělo být hřiště již plně připraveno. Na tuto akci jsme obdrželi i dotaci z obecního rozpočtu a doufáme, že to nebyly zbytečně "vyhozené" peníze.

Takže závěrem - ať žije MUNDIAL 2020!!!

Autor: Vladimír Koláček | Diskuze k tomuto příspěvku

11.07
2019

Info starší přípravka!

V pondělí 22.7. od 17:30 hod. začínají tréninky na novou sezónu. Trénovat budeme každé pondělí a pátek od 17:30 hod. Dík trenéři.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

09.07
2019

Zahájení přípravy mužů A + B na novou sezónu

Zahájení přípravy a první trénink mužů A + B proběhne ve čtvrtek 11.7. od 17:30 hod. (sraz nejpozději v 17:15 hod.)

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

04.06
2019

POZOR ZMĚNA TERMÍNU SOBOTNÍHO ZÁPASU TÝMU MUŽŮ "A"

Mistrovský zápas 08.06 2019 (Sobota) muži Halenkov A - Prostřední Bečva začíná už v 15:00 hodin.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

03.06
2019

Nábor fotbalových přípravek

Každé pondělí a pátek na fotbalovém hřišti Tatran Halenkov.

Autor: Vladimír Koláček | Diskuze k tomuto příspěvku

06.04
2019

TRÉNINKY PŘÍPRAVKY

Tréninky starší a mladší přípravky budou vždy každé pondĕlí a pátek od 17:30-19:00 hod. Dík trenéři.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

01.04
2019

zpráva

Žáci tréninky máme každou středu a pátek od 16 hodin.
Dále máme změnu nedělního zápasu a pravděpodobně bude odložen na středu 10.04. v 17 hodin, toto upřesním během tohoto týdne na tréninku
děkuji s pozdravem Olin

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

20.03
2019

První jarní zápas je tady!

V sobotu 23. března čeká tým mužů A první zápas v jarní části. Soupeřem Halenkova bude Valašská Polanka, která je na prvním místě tabulky. Zápas začíná v 15 hodin. Tatran Halenkov zve všechny příznivce fotbalu.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

08.02
2019

Platba členských příspěvků FAČR

Tak to začíná pomalu naskakovat - dnes v poledne už je "zelených" 30 kusů (členů).

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

05.02
2019

Platba členských příspěvků FAČR

Jako každý rok je třeba opět zaplatit členský příspěvek FAČR. Tento příspěvek je nutno uhradit do 28.2.2019, jeho výše je stejná jako v loňském roce. Dospělí 200 Kč (roč. 2000 a starší), mládež roč. 2001 a mladší 100 Kč.

K dnešnímu dni má ze současných 153 členů zaplaceno pouze 12 !!!

Způsob úhrady je následující :

200 Kč (100 Kč) poslat na číslo účtu 369000369/0800,
jako variabilní symbol se uvede rodné číslo bez lomítka (bez lomítka znamená bez znaku "/", čísla za lomítkem se uvádí !!! - tzn., že v drtivé většině to bude 10 čísel, někteří, co toho již dost pamatují, jich můžou mít jen 9)

Žáci a přípravka budou tento příspěvek převážně platit trenérům, platbu pak provedeme hromadně.

Připomínám, že členský příspěvek musí mít zaplacený každý hráč a funkcionář oddílu, bez jeho zaplacení se nemůže nikdo zúčastnit soutěží FAČR (zjednodušeně řečeno - nemůže být uvedený v zápise o utkání. Nový informační systém FAČR mu to ani neumožní).

Členy FAČR se mohou stát i fanoušci klubu. Někteří toho již také využili, čehož si velice vážíme, protože fotbalová asociace následně vybrané členské příspěvky přerozděluje zpět mezi kluby nižších soutěží.

Více a vše potřebné k tomuto najdete na http://clenstvi.fotbal.cz/ , kde si každý v databázi členů lehce zjistí, zda je či není členem nebo i na http://www.facebook.com/clenstvifacr

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat na čísle uvedeném na hlavní stránce, rád cokoliv zodpovím.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

15.01
2019

Rozpis muži A + B - jaro 2019

Soubor ve formátu PDF ke stažení zde.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

10.01
2019

Štěpánský fotbálek - 2018

Fotky z posledního fotbálku v roce 2018 najdete v galerii.

Autor: Vladimír Děček | Diskuze k tomuto příspěvku

10.01
2019

MUŽI A + B

Ahoj všem.

V neděli 13.1.2019 v 9.45 hod sraz všech hráčů A + B na hřišti na Halenkově. Pod vedením Ondry Machálka bude podána informace ohledně začátku a programu zimní přípravy. Poté v rámci možností fotbálek na umělce. Účast všech hráčů nutná !

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

24.12
2018

PF 2019

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

17.12
2018

Štěpánský fotbálek

Vedení Tatranu zve členy a příznivce klubu na Štěpánský fotbálek, který se bude hrát ve středu 26.12.2018 na umělce. Sraz 9:45 hod start v 10:00 hod. Pivko na čepu zajištěno.

Přejeme Vše nejlepší do nového roku 2019!

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

13.09
2018

Nábor fotbalových přípravek

Každé pondělí a pátek na fotbalovém hřišti TJ TATRAN Halenkov. Více po kliknutí na obrázek.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

21.08
2018

Utkání starších žáků odloženo

Zápas starších žáků Jablůnka/Růžďka - Halenkov, který se měl hrát v sobotu 25.8. ve 13:30, je odložený. Náhradní termín bude upřesněn dodatečně.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

25.06
2018

O pohár starosty obce Halenkov

1. místo Dinotice - 7 bodů
2. místo Černé - 4 body
3. místo Doliny - 3 body
4. místo Kuželky - 1 bod

Další ocenění hráči turnaje. Nejlepší střelec Tomáš Mikulenka. Nejlepší brankař Daniel Frydrych. Největší "palič" turnaje Richard Pončík. Nejstarší hráč Tomáš Rovnaník a všechny zápasy řídil rozhodčí Tomáš Dokoupil.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

26.06
2018

O pohár starosty obce Halenkov

V sobotu 28. července 2018 se na trávníku halenkovského hřiště rozhoří tradiční souboj O pohár starosty obce Halenkov. V rámci fotbalového mundialu se utká čtveřice místních částí Kuželky, Dinotice, Černé a Doliny.


Během celého dne bude připraveno bohaté občerstvení k jídlu i pití. Po skončení turnaje přijde na řadu hudební program. Všichni jsou tímto srdečně zváni.

Autor: Vladimír Koláček | Diskuze k tomuto příspěvku

20.06
2018

PŘÍPRAVKA!

Dne 22.6 v 17:00 hod. proběhne na hřišti Tatranu Halenkov ukončení fotbalové sezony 17/18 starší přípravky a proto jsou srdečně zváni všichni hráči a rodiče k malému posezení. V případě příznivého si zahrajeme fotbálek. S pozdravem trenéři.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

21.05
2018
Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

10.05
2018

Termínové změny !

Do kalendářů jednotlivých družstev byly zapracovány další termínové změny. Je toho teď víc, tak to píšu radši i sem.

Starší žáci : Kvůli hasičské soutěži 19.5. se utkání v Ústí hraje v úterý 22.5. od 17:00 hod.

Starší žáci : Na obecní slavnosti v sobotu 2.6. odpoledne měli hrát v Horní Lidči, hrát se bude v úterý 5.6. od 17:30.

Muži "A" : Utkání Halenkov - Ratiboř se na slavnosti 2.6. hraje již od 15:30 hod.

Muži "B" : Utkání Halenkov B - Kladeruby se hraje v neděli 3.6. od 16:30 hod.

Přípravka : Utkání Halenkov - Val. Polanka se hraje v sobotu 2.6. od 10:00 hod. (tak, jak mělo být původně).

Autor: Vladimír Koláček | Diskuze k tomuto příspěvku

15.04
2018

PŘÍPRAVKA!

Od zítřka změna dnů a časů tréninku vždy každé pondělí a pátek v 17:30 hod.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

13.03
2018

Soustředění Halenkov

S sebou vzít turfy, kopačky, plavky, ručník, lahvinku s něčím dobrým. Sraz na Halenkovském hřišti v pátek 16:45. Každy hráč si bude platit 500kč na místě.

Pátek 16.3.2018:

příjezd mezi 17:00 - 18:00 hodinou
19 - 20h trenink na fotbalovém hřišti (umělka)
večeře ve 20:45h - Kuře s rýží
volný program
2. večeře bude nachystaná v jídelně a každý si ji sní, až bude chtít, třeba o půl noci – 2x chleba s pomazánkou
 
Sobota 17.3.2018:

trenink v 8 – 9h (terén)
- poté snídaně v 9:30h
- trenink ve 12 – 13:30h (umělka)
- oběd ve 14:30h - Holandský řízek s bramborem
- volný program - bazén
- večeře v 19:00h – Vepřový guláš s chlebem
- volný program
2. večeře bude nachystaná v jídelně a každý si ji sní, až bude chtít, třeba o půl noci – 2x chleba s pomazánkou

 
Neděle18.3.2018:

snídaně v 7:30h
v 10:00h zápas s Podlesím
12:45 oběd – Vepřové maso, zelí, knedlík
odjezd domů 


Po dobu celého soustředění bude k dispozici čaj ve várnici v jídelně.
Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

24.02
2018

Pozvánka na valnou hromadu

Výkonný výbor TJ TATRAN Halenkov, z.s. oznamuje členům a pozvaným hostům, že v sobotu 10. března 2018 od 14:00 hodin (prezentace od 13:30 hodin) proběhne valná hromada TJ TATRAN Halenkov, z.s. v restauraci Šalerka v Halenkově.

Za vedení klubu
Radek Ondryáš
Předseda TJ TATRAN Halenkov, z.s.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

22.02
2018

Fotbalové soustředění

Ahoj máme objednané fotbalové soustředění v termínu od pátku 16.3. odpoledne do neděle 18.3.2018. Ubytováni je přímo na hřišti Rožnova a vedení Tatranu Halenkov hradí půlku ceny. Cena pro hráče je 500 kč na osobu za ubytování s plnou penzí na celou dobu pobytu. Potřebuji do víkendu potvrdit účast a doufám, že nás bude co nejvíc. Smyslem soustředění je i stmelení kolektivu, takže je samozřejmá i účast zraněných hráčů. Pro bližší informace se obraťte na Jakuba Tydlačku +420 775 326 061.

Autor: Vladimír Koláček | Diskuze k tomuto příspěvku

16.01
2018

PŘÍPRAVKA

Od 22.01 2018 budo treninky v telocvičně posunuty na 17:00-19:00 !

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

26.12
2017

Štěpánský fotbálek

Děkuju Všem za hojnou účast na dnešním Štěpánském fotbale na umělce a přeju vše nejlepší do nového roku.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

14.12
2017

Štěpánský fotbálek

Vedení Tatranu Halenkov zve všechny hráče na tradiční Štěpánský fotbálek, který se odehraje na umělce 26.12 2017. Sraz v 9:30 hodin. Pivko zajištěno - na ochutnávku můžete přinést cukroví :)))

Vše nejlepší všem do roku 2018!

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

07.11
2017

Ukončení podzimní části

V sobotu 11.11.2017 proběhne ukončení podzimní části sezóny 2017-2018 v klubovně a areálu TJ Tatran Halenkov.

Srdečně zveme hráče, trenéry a funkcionáře a jejich polovičky :)

Občerstvení zajištěno, začátek 14:00 hod.

Za vedení klubu Radek Ondryáš.

Autor: Vladimír Koláček | Diskuze k tomuto příspěvku

05.11
2017

PŘÍPRAVKA!

Každé pondělí v čase od 16:00-17:00 probíhají tréninky v tělocvičně ZŠ Halenkov,takže se na vás těšíme.

Autor: Vladimír Děček | Diskuze k tomuto příspěvku

30.10
2017

Trenink A + B

Trénink muži A + B pouze ve čtvrtek 2. 11. od 16.30 hod.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

23.10
2017

Oslavy 50. výročí ZŠ Halenkov

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

20.08
2017

Vajanovo letní kino na hřišti TJ TATRAN HALENKOV

Přijměte pozvánku na další představení Vajanova letního kina, tentokrát v pátek 25.8 2017. Promítat se bude v 20:30 - 22:30 hodin. Těšit se můžete na film ŠPUNTI NA VODĚ.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

07.08
2017

zpráva pro žáky

Trénynky začínají v uterý a čtvrtek od 16:00h, účast nutná,
těším se na plnou účast trenér.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

21.07
2017

O pohár starosty

Tradiční halenkovský mundial.
Sobota 29. července 2017 od 08:30 hodin na hřišti TJ TATRAN HALENKOV.

Tabulka rozlosování - první zápas v 9:30 hodin:

1 - 2ČernéDoliny
3 - 4KuželkyDinotice
1 - 4ČernéDinotice
2 - 3DolinyKuželky
3 - 1KuželkyČerné
2 - 4DolinyDinotice
Autor: Petr Uherek | Diskuze k tomuto příspěvku

01.07
2017

Ukončení v Tatranu

Všichni mí fotbaloví kamarádi,musím vám oznámit můj trenérský přestup do Nového Hrozenkova.Ano je to tak a po opravdu těžkém rozhodování,jdu pomoct našim sousedům a vracím se do prostředí,kde jsem fotbalově vyrostl.
Všem z Tatranu moc děkuji za umožnění dělat co mě baví a myslím si,že jsem odvedl pro oddíl maximum,ale potřebuji po letech změnit prostředí. Moc bych chtěl veřejně poděkovat Radkovi Ondryášovi a Pepovi Tomanovi za skvělou!!! spolupráci.
A ještě přeji hráčům B+A opravdu klidnou a uspokojující novou sezonu.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

21.06
2017

Oslavy postupu do I.B třídy !!!

V sobotu 24.6. po návratu "A" celku mužů z posledního utkání ve Stříteži proběhne na hřišti společné ukončení sezóny "A" a "B" mužů.

Jako zlatý hřeb večera bude ve 21:50 odpálen ohňostroj na počest postupu do I.B třídy - proběhnou takové druhé menší halenkovské slavnosti.

Přijďte všichni zkouknout !!!

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

18.06
2017

Muži Halenkov A – Choryně 3:1 (1:0)

Dnešním vítězným zápasem s Choryní si tým mužů A definitivně zajistil postup do 1. B třídy! Góly J. Šulák 2x, O. Ondryáš.

Odpoledne trenéři přípravky a mladších žáků ukončili fotbalovou sezónu 2016/17 předáním diplomů nejlepším hráčům a střelcům. Fota z akce v galerii.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

12.06
2017

Víkendová utkání

Sobota 10. 6. 2017:
Přípravka: Halenkov - Vsetín C 19:4 (9:2). Muži B: Lačnov - Halenkov B 1:2 (1:0) Pen: 6:7. Góly V. Krejčí.

Neděle 11. 6. 2017:
Mladší žáci: sd Huslenky/Hovězí - Halenkov 4:1 (1:1). Góly J. Matocha. Muži A: Valašská Bystřice - Halenkov 0:7 (0:4). Góly T. Zádilský 2x, O. Ondryáš, J. Šulák 2x, J. Tydlačka 2x.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

05.06
2017

Víkendová utkání

Pondělí 29. 5. 2017 starší přípravka: Valašské Příkazy - Halenkov 6:7 (3:1). Góly P. Bláha 2x, R. Malysa 2x, P. Koláček 3x.

Sobota 3. 6. 2017 muži A Halenkov - Jablůnka 6:0 (4:0). Góly J. Šulák, 22. T. Zádilský, J. Tydlačka 2x, T. Maliňák 2x. Muži Halenkov B - Kladeruby 2:3 (0:0) Pen: 4:5. Góly R. Fujerik, D. Kovářčík.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

31.05
2017

Přátelské utkání starých pánů

Zveme Vás na přátelské fotbalové utkání starých pánů Halenkov - Břidličná, které se odehraje v pátek 2.6 2017 v 17 hod. na hřišti TJ Tatran Halenkov.

http://tatranhalenkov.cz/index.php?pg=fotogalerie-kategorie-seznam&d=115

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

29.05
2017

Víkendová utkání

Středa 24. 5. 2017
Mladší žáci: Halenkov - Ratiboř 0:10 (0:4)

Sobota 27. 5. 2017
Muži B: Hutisko B - Halenkov B 3:0 (1:0)

Neděle 28. 5. 2017
Muži A: Jarcová - Halenkov 6:2 (2:1). Góly J. Koňařík, 1x vl.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

22.05
2017

Víkendová utkání

Sobota 20. 5. 2017
Starší přípravka: Halenkov - Valašská Polanka 3:5 (1:1). Góly: 10. T. Orság , R. Malysa, J. Holčák. Muži: Halenkov B - Janová 4:0 (2:0). Góly: J. Pastorek 2x, M. Fohler, A. Heger Aleš.


Neděle 21. 5. 2017:
Mladší žáci: Halenkov - sd Val.Polanka/Lužná. 0:11 (0:4). Muži: Halenkov A - Poličná 3:2 (1:2) PK: 5:4. Góly: R. Haničák Roman (pen.), T. Zádilský.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

15.05
2017

Víkendová utkání

Sobota 13. 5. 2017:
Muži B: Růžďka - Halenkov 3:0 (1:0). Mladší žáci: Jablůnka - Halenkov 6:1 (4:0). Góly J. Matocha.

Neděle 14. 5. 2017
Muži A: Bynina - Halenkov 3:4 (1:2) PK: 6:7. Góly J. Šulák, T. Zádilský. Starší přípravka: sd Lhota/Liptál - Halenkov 20:4 (10:1). Góly: R. Malysa, T. Holec, P. Koláček, P. Bláha.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

11.05
2017

OBVODNÍ KOLO SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM SPORTU

V sobotu 13.5. se na hřišti TJ Tatran Halenkov koná od 9 hodin obvodní kolo soutěže v požárním sportu. Přijďte se podívat na zápolení místních hasiček a hasičů s okolní konkurencí. Jako bonus se představí také naši noví mladí hasiči.

Od 12 hodiny akci doprovodí kapela Helena a Tygři.

Hasiči, obec Halenkov a halenkovské sportoviště Vás zvou na sobotní Májové zastavení. Akce se s podporou oddílu kopané TJ Tatran Halenkov koná za každého počasí.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

08.05
2017

Víkendová utkání

Sobota 6.5.2017:
Starší přípravka sk.A Halenkov - sd Prlov/Bratřejov 2:15 (0:8).
Muži Halenkov B - Choryně B 3:1 (2:1). Góly J. Tydlačka2x, T. Maliňák.

Neděle 7.5.2017:
Mladší žáci sk.A Halenkov - Fr. Lhota 2:1 (1:0). Góly: J. Matocha 2x.
Muži Halenkov A - Krhová 4:0 (2:0). Góly: J. Šulák, M. Krňa, T. Kašpar, T. Zádilský.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

30.04
2017

FRZEGUL 2017

Gulášový tým TATRANU HALENKOV vybojoval na historicky prvním ročníku Halenkovského FRZEGULu v opravdu silné konkurenci DRUHÉ MÍSTO! Výhra putovala na charitu. Děkujeme a gratulujeme!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

22.04
2017

VKK B - Halenkov - 1:2 !!!

Velká gratulace našim hráčům k dnešnímu vítězství a velké poděkování všem za předvedený výkon. Domácím nepomohlo ani nasazení několika borců z divizního A týmu a i když nás v závěru trošku zmáčkli, heroický výkon našeho celku přinesl zasloužené vítězství. Naše branky vstřelil Tomáš Zádilský. Za celý výbor Tatranu velké poděkování všem. Tak se bojuje za Halenkov !


Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

21.04
2017

V Karolince se v sobotu hraje

Utkání OP mužů VKK B - Halenkov se hraje podle plánu - tedy zítra, 22.4., v 15:00 v Karolince.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

21.04
2017

Odložení zápasů

Víkendové domácí zápasy přípravky a mladších žáků jsou pro nepříznivé počasí odloženy, náhradní termíny budou upřesněny po dohodách se soupeři.

O utkáních mužů "B" v Hošťálkové a "A" v Karolince se rozhodne dnes odpoledne.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

10.04
2017

Výsledky víkendových utkání

Sobota 9.4. 2017:
Huslenky - Halenkov 2:6 (1:2). Góly: 3x J.Šulák, 2 T.Zádilský, Z. Měrka.

Neděle 9. 4. 2017:
Val.Senice - Halenkov B 4:3 (3:1) Penalty: 6:5. Góly: P. Holec, O. Ondryáš, J. Pastorek. Mladší žáci: TJ Sokol Hošťálková - Halenkov 8:1 (6:0). Góly: L. Orság. Přípravka: Halenkov - Lidečko 5:12 (0:5).

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

30.03
2017

Derby v OP v Huslenkách

Příští týden se derby v OP mužů Huslenky - Halenkov hraje v sobotu 8.4. v 15:30. Zápas je přeložen kvůli vsetínským hokejistům, kteří hrají v neděli doma o postup do WSM ligy.

Autor: Petr Uherek | Diskuze k tomuto příspěvku

24.03
2017

Muži "B"

Tréninky v úterý a ve čtvrtek od 17h a čekám maximální účast!!!

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

15.03
2017

trénink

Trénink ve čtvrtek 16.3.2017 bude již venku a mladší žáci vemte
kecky na umělku a zároveň i kopačky,trénink bude opět v 15-30 hod,
nahřišti.

Autor: Petr Uherek | Diskuze k tomuto příspěvku

07.03
2017

Muži "B"

Připomínám všem hráčům B teamu,že první jarní mistrák je v sobotu 1.4.!!proti Zubří B a ano není to apríl.
Všechny hráče a i ty co se přes zimu fyzicky udržovali,ale neabsolvovali zimní společnou přípravu s A,tak chci!! vidět na dalších trénincích do začátku sezony.

Tréninky jsou společné A+B podle rozpisu muži "A" a hlavně vše infa jsou v kalendáři!! A teamu.

Fotbalu zdar a chlapi věřím v aktivní přístup v jarní sezoně.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

07.03
2017

tréninky

Mladší žáci od 09.03.2017 začneme trénovat venku a to zatím
na umělce nezapomeňte se podle toho obléknout,začátky tréninků
zatím zůstávají jako v tělocvičně.

děkuji trenér.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

14.02
2017

Platba členských příspěvků FAČR

K dnešnímu dni má z našich 141 členů zaplaceno jen 36 členů !!!

Tento příspěvek je nutno uhradit do 28.2.2017, jeho výše je stejná jako v loňském roce. Dospělí 200 Kč (roč. 1998 a starší), mládež roč. 1999 a mladší 100 Kč.

Způsob úhrady je následující :

200 Kč/100 Kč poslat na číslo účtu 369000369/0800,
jako variabilní symbol se uvede rodné číslo bez lomítka (bez lomítka znamená bez znaku "/", čísla za lomítkem se uvádí !!! - tzn., že v drtivé většině to bude 10 čísel, někteří, co toho již dost pamatují, jich můžou mít jen 9)

Žáci a přípravka budou tento příspěvek platit trenérům, platbu pak provedeme hromadně.

Připomínám, že členský příspěvek musí mít zaplacený každý hráč a funkcionář oddílu, bez jeho zaplacení se nemůže nikdo zúčastnit soutěží FAČR (zjednodušeně řečeno - nemůže být uvedený v zápise o utkání. Nový informační systém FAČR mu to ani neumožní).

Členy FAČR se mohou stát i fanoušci klubu. Někteří toho již také využili, čehož si velice vážíme, protože fotbalová asociace následně vybrané členské příspěvky přerozděluje zpět mezi kluby nižších soutěží.

Více a vše potřebné k tomuto najdete na http://clenstvi.fotbal.cz/ , kde si každý v databázi členů lehce zjistí, zda je či není členem nebo i na http://www.facebook.com/clenstvifacr

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat na čísle uvedeném na hlavní stránce, rád cokoliv zodpovím.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

20.01
2017

Přípravný zápas - Muži A+B

V sobotu 21. Ledna se odehraje přípravný zápas proti Semetínu.
Začátek utkání 14:00 hod na umělce ve Vsetíně.
Odjezd z Halenkova 13-00 hod. Kdo bude na Vsetíně sraz 13-15 hod.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

13.01
2017

Los zimního turnaje Fastav Cup 2017

Skupina A

17. února – 18:00 Vidče – Semetín

18. února – 9:45 Kateřinice – Halenkov

24. února – 18:00 Vidče – Lhota u Vsetína

25. února – 14:00 Semetín – Kateřinice

3. března – 19:00 Vidče – Kateřinice

4. března – 12:00 Halenkov – Lhota u Vsetína

10. března – 18:00 Vidče – Halenkov

11. března – 14:30 Semetín – Lhota u Vsetína

18. března – 12:30 Kateřinice – Lhota u Vsetína

18. března – 15:45 Semetín – Halenkov

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

09.01
2017

OBECNÍ PLES

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

06.01
2017

zpráva

Mladší žáci tréninky začínají 12 ledna to je ve čtvrtek příští týden od 15:30 ,dále nezapomeňte že 14 ledna,hrajem další pokračování turnaje,na Hovězí.První zápas a to je naše začíná ve 12 hodin,proto se sejdem v 11 hodin před jednotou,počítám s plnou účastí.
Děkuji trenér,zvládnem to ogaři!!!!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

06.01
2017

Zimní turnaj 2017 (převzato z portálu Valašský fotbal)

Fastav Cup 2017 zná své kompletní složení


Když nepočítáme účast domácích celků, tak má letošní Fastav Cup rekordní účast deseti týmů, kteří budou hrát ve dvou výkonnostních skupinách systémem každý s každým.

1. výkonnostní skupina:

Vidče, Kateřinice, Semetín, Lhota u Vsetína, Halenkov

2. výkonnostní skupina:

Ústí u Vsetína, Jablůnka, Janová, Huslenky, Valašská Polanka B

„Turnaj začne v pátek večer 17. února atraktivním zápasem s nádechem 1. A třídy Semetín – Vidče. Každý víkend se odehrají čtyři zápasy, dva z každé skupiny. Rozpis zveřejníme na klubovém webu a facebooku v pondělí 9. ledna. Jsme rádi, že Valašský fotbal bude propagovat jak průběh jednotlivých zápasů, tak pozvánky na ty následující. Snad nám bude přát počasí, abychom nemuseli program často měnit. Věříme, že pro všechny zúčastněné bude turnaj přínosný v jejich zimní přípravě. Vítězové skupin si odnesou lahodnou kýtu od našeho řezníka pana Černockého,“ říká za organizátora turnaje předseda výkonného výboru FC Vsetín Petr Říha.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

06.01
2017

Platba členských příspěvků FAČR

Vážení sportovní přátelé, kamarádi, sportovci, přeji Vám všem co nejpohodovější rok 2017, mnoho štěstí a úspěchů na poli sportovním, pracovním i soukromém a samozřejmě hlavně to zdravíčko.

A nyní k věci. Začal nový rok a je třeba opět zaplatit členský příspěvek FAČR. Tento příspěvek je nutno uhradit do 28.2.2017, jeho výše je stejná jako v loňském roce. Dospělí 200 Kč (roč. 1998 a starší), mládež roč. 1999 a mladší 100 Kč.

Způsob úhrady je následující :

200 Kč/100 Kč poslat na číslo účtu 369000369/0800,
jako variabilní symbol se uvede rodné číslo bez lomítka (bez lomítka znamená bez znaku "/", čísla za lomítkem se uvádí !!! - tzn., že v drtivé většině to bude 10 čísel, někteří, co toho již dost pamatují, jich můžou mít jen 9)

Žáci a přípravka budou tento příspěvek platit trenérům, platbu pak provedeme hromadně.

Připomínám, že členský příspěvek musí mít zaplacený každý hráč a funkcionář oddílu, bez jeho zaplacení se nemůže nikdo zúčastnit soutěží FAČR (zjednodušeně řečeno - nemůže být uvedený v zápise o utkání. Nový informační systém FAČR mu to ani neumožní).

Členy FAČR se mohou stát i fanoušci klubu. Někteří toho již také využili, čehož si velice vážíme, protože fotbalová asociace následně vybrané členské příspěvky přerozděluje zpět mezi kluby nižších soutěží.

Více a vše potřebné k tomuto najdete na http://clenstvi.fotbal.cz/ , kde si každý v databázi členů lehce zjistí, zda je či není členem nebo i na http://www.facebook.com/clenstvifacr

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat na čísle uvedeném na hlavní stránce, rád cokoliv zodpovím.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

31.12
2016

PF 2017

TATRAN HALENKOV

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

30.12
2016

přání do roku 2017

Mladší žáci s trenérem přejí všem členům klubu Tatranu Halenkov mnoho úspěchů v roce 2017.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

19.12
2016

Štěpánský fotbálek

Vedení Tatranu Halenkov zve všechny hráče na tradiční Štěpánský fotbálek, který se odehraje na umělce 26.12 2016. Sraz v 9:30 hodin. Pivko, čaj a občerstvení zajišťuje Alena Mikulenková.

Vše nejlepší všem do roku 2017!

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

06.12
2016

zpráva pro mladší žáky

Vážení fotbaloví přátelé-mladší žáci.Nechal jsem nás zapsat na zimní ligu mladších žáků.Budeme hrát ve 4.skupinách.Na Hovězí AaB to je naše skupina.V Zašové CaD a to od 8.00 do 12.00 jedna daná skupina,od 12.00 do16.00 druhá.Druhý turnaj si skupiny časy prohodí.Začínáme 11.prosince 2016 v 8.00hod.Sejdeme se v 7.15 před jednotou na Halenkově.Počítáme také s Rostislavem Malysou,Michalem Měrkou a Tadeáškem Holcem.
Ogaři ukažme jim že Tatran Halenkov umí hrát fotbal děkuji.
Věřím že proto uděláme co se dá.
Ve čtvrtek na tréninku ještě vše upřesním.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

22.11
2016

ADVENTNÍ ZASTAVENÍ

Neděle 27.11 2016 od 15 hodin.

Autor: Petr Uherek | Diskuze k tomuto příspěvku

02.11
2016

Muži"B"

Přeju všem hráčům Tatranu,ať se dají přes zimní přestávku zdravotně do pořádku!!! a v jarní části sezony to znovu rozjedeme....fotbalu zdar!

Tréninky po Novém roce včas upřesním,coach .

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

27.10
2016

Utkání dorostu v Huslenkách odloženo !

Sobotní zápas dorostenců v Huslenkách se nehraje, je odložený na jaro. Termín bude upřesněný po jarním rozlosování. Přeji tímto našim dorostencům "klidné" přezimování.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

25.10
2016

Ukončení podzimní části

Dne 29.10 2016 po příjezdu obou celků mužů ze sobotních utkání proběhne ukončení podzimní části sezóny 2016-2017 v klubovně Tatran Halenkov. Srdečně zveme hráče, trenéry a funkcionáře. Občerstvení zajištěno, začátek 18:30 hod.
Za vedení klubu Radek Ondryáš.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

20.10
2016

Zápas dorostu 23.10.

Z pověření trenéra Oty Pawlase sděluji, že sraz dorostenců před nedělním utkáním 23.10. s Valašskou Polankou je v 10:30 hod. Žádáme o dochvilnost a o co největší účast.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

29.11
2016

Nábor fotbalistů a fotbalistek roč. 2004 a mladší

Přijďte rozšířit naše řady!

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

06.10
2016

POČASÍ NÁM NEPŘEJE!?!

Dorostenci, v případě nepříznivého počasí se trénink dnes=čtvrtek 6. 10. 2016 v 17:00 nekoná.

Sraz na nedělní zápas doma s Huslenkami/Hovězí je v neděli 9. 10. 2016 v 11:00, začátek zápasu je ve 12:00.

Účast všech dorostenců je nutná!!!

COACH OTA PAWLAS

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

05.10
2016

Mladší žáci

Neděle na zápas bude chladno,kdo máte vemte termoprádlo.
Nezapomeňte také teplejší oblečení na střídačku.
Děkuji.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

04.10
2016

Mkladší žáci

Vpřípadě že ve čtvrtek bude opět pršet,vynecháme trénink a budem se šetřit na neděli,ať zahrajem jako ve Francove Lhotě.Vaší snahou se nám začalo dařit,zato vám děkuji a věřím že neděle bude opět naše.Zápas se koná v neděli v 10 hodin ráno a proto se sejdem v 9 hodin.
Děkuji trenér.

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

27.09
2016

ZÁPAS DOROSTENCŮ 28. 9. 2016

Anglický týden dorostenců:

Sraz dorostenců na zápas ve Francově Lhotě je 28. 9. 2016 již v 8:15 na hřišti. Zápas začíná v 10:00 hodin.

Trénink ve čtvrtek 29. 9. 2016 je zrušen!

Další zápas hrají dorostenci v sobotu 1. 10. 2016 ve 12:00 ve Valašské Polance - začátek 12:00 hodin, sraz na hřišti je v 10:30 hodin.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

20.09
2016

Změna termínu OP mužů Poličná - Halenkov A

Utkání OP mužů v Poličné se hraje již v pátek 30.9.2016. Vzhledem ke světelným podmínkám v tomto období se hraje již v 16:30 hod. !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

16.09
2016

Kontumace utkání

Mladší žáci bojovali 27.8. v Liptále srdnatě jako lvi a bojovnost se nakonec vyplatila. Domácí napsali do zápisu jednoho hráče roč. 2003 (ještě dvě holky, ale ty můžou "přesluhovat"), tudíž utkání bylo kontumováno 0:3 ve prospěch našeho celku. A tudíž si prosím dodatečný pokřik v kabině :-D :-D :-D

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

15.09
2016

Změna termínu utkání dorostu

Zápas dorostu Francova Lhota - Halenkov, který se měl hrát v sobotu 17.9.2016 ve 13:00 hod., je přeložený na středu 28.9.2016 (státní svátek). Začátek utkání je v 10:00 hod. V kalendáři opraveno.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

09.09
2016

Mladší žáci zítra již ve 14:00

Zápas mladších žáků se zítra hraje již ve 14:00. I když jsme hlásili začátek ve 14:30, v delegaci rozhodčích a na IS.FAČR je uvedeno 14:00.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

01.09
2016

Dorostenci ještě nezačali a už přišli o soupeře.

Oficiálně potvrzeno - Liptál odhlásil svůj celek z okresního přeboru dorostu.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

27.08
2016

Dorost dnes nehraje !!!

Dnešní zápas dorostu v Liptále je zrušený, domácí nemají hráče. Možná se odhlásí i ze soutěže.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

19.08
2016

Přátelák nového dorostu

V sobotu 20.8.2016 ve 14:30 se jako předzápas mužů Halenkov B - Valašská Senice odehraje přípravný zápas našeho nově založeného celku dorostu s celkem Huslenky / Hovězí (sdružený start).

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

19.08
2016

Změna času utkání !!!

Utkání OP mužů HALENKOV - HUSLENKY začíná v neděli 21.8. již v 16:30 hod. !!! (dohoda obou oddílů)

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

16.08
2016

TRÉNINK 16. 8. NA KOLECH

Trénink dorostu se koná v úterý 16. 8. 2016 v 17:00 na kolech+přilby sebou!

coachotafotbal@email.cz

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

12.08
2016

Zápas se nekonal-počasí nám nepřálo.

První přátelák dorostu - se z důvodu podmáčeného hřiště nekonal!

DŘÍVE NAROZENÍ - NOVÁ GENERACE!?!

11.08 2016 (Čtvrtek) - 17:00 hod

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

10.08
2016

První přátelák dorostu!

DŘÍVE NAROZENÍ - NOVÁ GENERACE!?!

11.08 2016 (Čtvrtek) - 17:00 hod

STARÁ GARDA - NOVÝ DOROST SEHRAJE PRVNÍ PŘÁTELSKÝ ZÁPAS! ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE HALENKOVSKÉHO FOTBALU!!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

05.08
2016

Trénink mužů

Původně plánovaný zápas "JAKEŠ TEAM" versus PERNÁ se dnes nekoná a tudíž se v 18:00 uskuteční klasický trénink mužů.

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

02.08
2016

Informační schůzka rodičů dorostenců

Vážení rodiče dorostenců,

v úterý 2. 8. 2016 v 19:00 na hřišti, po tréninku dorostenců se koná informační schůzka ohledně fungování nově vytvořeného celku dorostu.

Všem dorostencům na včerejším tréninku bylo předáno prohlášení o zdravotní způsobilosti absolvovat fyzickou zátěž fotbalových tréninků a utkání bez nebezpečí poškození svého zdraví.

Za hráče mladšího 18 let podepíše takové prohlášení jeho zákonný zástupce.

Prohlášení musí být opatřeno datem a nesmí být starší než 1 rok. Kluby jsou povinny mít k dispozici prohlášení všech svých hráčů./Výňatek ze souboru předpisů FAČR/.

COACH OTA PAWLAS, coachotafotbal@email.cz, +420 607 823 870
Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

29.07
2016

TRÉNINKY DOROSTU V ČERVENCI 2016

DOROSTENCI ZAČALI PŘÍPRAVU NA NOVOU SEZÓNU JIŽ 18. ČERVENCE 2016 POD VEDENÍM NOVÉHO TRENÉRA OTY PAWLASE, KTERÝ MÁ LICENCI A UEFA+DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI Z TRÉNOVÁNÍ FOTBALU VŠECH KATEGORIÍ.

OGAŘI TRÉNUJÍ ZATÍM 3X TÝDNĚ PO, ÚT, ČTV 17:00 - 19:00.

TÝM ABSOLVOVAL PĚT TRÉNINKOVÝCH JEDNOTEK/TJ/.

ÚČAST NA TRÉNINCÍCH BYLA 13, 14, 13, 11, 11 OGARŮ, MÁME, CO ZLEPŠOVAT!?!

JEDNOU JSME VYJELI NA MALOU PROJÍŽĎKU/ 60 MINUT=15 KM/ NA KOLECH SMĚREM NA DINOTICE. SLUNÍČKO NÁM SVÍTILO A NÁM SE TO LÍBILO!

DO PRVNÍHO MISTROVSKÉHO ZÁPASU V SOBOTU 27. 8. 2016 VE 14:00 HODIN V LIPTÁLE CHCEME ODEHRÁT 2-3 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ.

SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ!!!

coachotafotbal@email.cz

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

26.07
2016

NA DNEŠNÍ TRÉNINK NA KOLECH PŘIŠLO 11 OGARŮ!

DVA BYLI OMLUVENI Z DŮVODU DOVOLENÉ S RODIČI.

ALE CCA 15 KM=HODINU JÍZDY ABSOLVOVALO JEN 8 DOROSTENCŮ, PROTOŽE 3 OGAŘI NEMĚLI PŘILBY, PROTO S NÁMI NEMOHLI JET Z DŮVODU BEZPEČNOSTI.

SLUNÍČKO NÁM SVÍTILO A NÁM SE TO LÍBILO, A PROTO BUDE OPĚT JÍZDA NAKOPLECH NA "TROCHU" DELŠÍ VZDÁLENOST, TO SI PIŠTE=VŠICHNI OGAŘI!!!

PŘÍŠTÍ TÉNINK NA HŘIŠTI SE KONÁ VE ČTVRTEK V 17:00!

TĚŠÍME SE OPĚT VŠICHNI? ŽE ANO???

COACH OTA PAWLAS

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

25.07
2016

Rozlosování halenkovského mundialu O pohár starosty

Sraz týmů na hrišti 8:30

Dinotice-Doliny (9:30)
Kuželky-Černé
Dinotice-Černé
Doliny-Kuželky
Kuželky-Dinotice
Doliny-Černé

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

25.07
2016

TRÉNINK 26. 7. NA KOLECH

TRÉNINK DOROSTU V ÚTERÝ 27. 7. 2016 V 17:00 SE USKUTEČNÍ NA KOLECH+PŘILBY SEBOU.

TRENÉR OTA PAWLAS - coachotafotbal@email.cz

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

23.07
2016

Remíza v přípravě

Halenkov "A" - Francova Lhota - 4 : 4 (0 : 2)

Branky : Pastorek, Maliňák, Krňa, Haničák (pok.kop) - Chmela 4

Náš celek prohrával už 0:3 a 1:4, ale v poslední čtvrthodině to tam konečně začalo padat. Zasloužená remíza.

Autor: Ota Pawlas | Diskuze k tomuto příspěvku

22.07
2016

POZOR VŠICHNI - ZMĚNA!!!

ROZPIS TRÉNINKŮ - PODZIM 2016


PO DOHODĚ SE VŠEMI TRENÉRY A VEDENÍM TATRANU BUDE DOROST TRÉNOVAT 3X TÝDNĚ V PO, ÚT, ČTV 17:00 - 19:00, JE TO JIŽ TRVALÉ!


ML. ŽÁCI+PŘÍPRAVKA BUDOU TRÉNOVAT 2X TÝDNĚ V ÚT,ČTV 15:30 - 17:00.


MUŽI A 2X TÝDNĚ V STŘ, PÁ 17:30-19:30.


MUŽI B 1 X TÝDNĚ VE STŘ 17:30 - 19:30.


STARÁ GARDA 1X TÝDNĚ V PÁ 17:30 - 19:00.


JE TO VŠECHNO PROTO, ABYCHOM SE NA HŘIŠTI MOHLI POHYBOVAT SAMOSTATNĚ- VŠECHNY KATEGORIE!!!!!

OTA PAWLAS

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

21.07
2016

Příprava "A" mužů

V sobotu 23.7. sehraje "A" celek mužů na domácím hřišti přátelský přípravný zápas s Francovou Lhotou. Začátek utkání je v 17:00 hod.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

18.07
2016

úprava tréninků

Pro přípravku od čtvrtka 21.07. je nutné brát na trénink kopačky,náš trávníček je již vyléčen a může se trénovat na trávě,což je obrovský úspěch.To samé platí i pro mladší žáky,je nutné dohodnout stav tréninků a postup jak zahájit přípravu,kdo z hráčů je doma ať přijde ve čtvrtek na hřiště ohledně této dohody.
Děkuji trenér.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

12.07
2016

Rozlosování podzimu

Žhavá novinka z právě probíhajícího losovacího aktivu OFS : Muži A začínají 7.srpna doma v 17:30 se Stříteží, muži B 6.srpna rovněž doma v 17:30 se Střelnou.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

11.07
2016

Informace pro DOROST

První trénink dorostu se bude konat 18. července 2016 od 17:00 hodin. Týmu bude představen nový trenér, proto je účast všech na tomto tréninku nutná.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

04.07
2016

trénynky v době prázdnin

Jelikož jsou prázdniny i přesto trénynky pokračují!!!
Pouze se změnou a to jsou jen čtvrtky od 15,30:1700 hod.
Jediná nevýhoda je vtom že trávník není možné použít a proto tyto
trénynky budou uskutečněny na umělce,nebo před umělkou.
Náš trávník je nutné nechat odpočinout ať máme na zahájení perfektmní podušku pod nohama.Věřím že ta bude pochopení a těšíme se s trenérama na lehké pokračování přípravky.
Děkuji Oldřich Čapek

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

27.06
2016

Přihláška do soutěží OFS Vsetín

Dnes přesně v 11:55 hod. jsme odeslali oficiální přihlášku do soutěží OFS Vsetín pro soutěžní ročník 2016/2017. Poprvé v historii našeho fotbalového klubu budeme mít v soutěžích 5 družstev !!!

Přihlášeni jsou :

MUŽI A - okresní přebor
MUŽI B - III. třída
DOROST - okresní přebor
ML. ŽÁCI - okresní přebor
ST. PŘÍPRAVKA - okresní přebor

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

28.05
2016

Muži A + B v neděli 29.5. společně autobusem

Protože los soutěží rozhodl, že oba naše celky mužů hrají v jeden den venku a u soupeřů, jejichž hřiště nejsou od sebe moc daleko ("A" v 15:00 v Bynině, "B" v 15:30 ve Velké Lhotě), pojedou obě mužstva společně autobusem. Odjezd je ve 13:00 od hřiště, áčko vystoupí v Bynině, béčko bude pokračovat do V. Lhoty. Tam autobus počká a po zápase vyzvedne už občerstvené hráče áčka v Bynině. Nějaká místa v autobuse zbydou i pro fanoušky, kteří si tak můžou vybrat, jaký zápas zhlédnou.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

26.05
2016

Dětský den na Halenkově

V sobotu 28.5 2016 od 14:00 hodin - sportovní areál a fotbalové hřiště TJ TATRAN Halenkov.

Více info po kliknutí na obrázek.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

12.05
2016

Muži B do Stříteže autobusem !

Protože má tento víkend "áčko" mužů po odhlášení Janové volno, rozhodli jsme se dát "béčku" takový malý dárek za dosavadní výsledky v soutěži.
Tím dárkem je objednání autobusu k utkání do Stříteže, které se hraje v neděli 15.5. v 16:30 hod.
Autobus odjíždí od hřiště v Halenkově ve 14:30 hod. !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

12.04
2016

Blahopřání od pana J. Ficka

Mailem mi přišlo blahopřání od valašské sportovní novinářské legendy, pana J. Ficka, k vítězství našeho "A" celku mužů nad Semetínem. Rád ho zde zveřejňuji :

"Pane Toman, blahopřeji k zisku bodů i chycené penaltě brankářem Šulákem. Je to mnohaletý zkušený borec a ještě více ho sleduji, co těch branek z penalty vsítil! "

S pozdravem F I C E K

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

11.04
2016

tréninky

Změna tréninků pro přípravku:
Konají se každé úterý a čtvrtek a to od 15:30 hod - do 17:00 hod.
Nezapomeňte, že 17.4.20016 to je tato neděle hrajem první zápas a jede se do Horního Lidče, sraz bude v 10:30 hod na fotbalovém hřišti.
Sestavu určím na tréninku ve čtvrtek.
Věřím, že se sejdem v plném počtu děkuji.
TRENÉR.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

26.03
2016

Odjezd na přípravné utkání - muži "A"

Odjezd ze hřiště na nedělní (27.03.2016) přípravné utkání mužů "A" v Polance je naplánován na 13:00 hodin.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

23.03
2016

Aktualizace fotek hráčů

Dnes byly aktualizovány "hlavy" v soupiskách jednotlivých celků.
Až budou nové dresy, všichni se v nich vyfotí a zaktualizují se i společné fotografie.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

23.03
2016

Trénink "A" mužů

Byl jsem pověřen, abych zde napsal, že trénink "A" mužů je vzhledem k zítřejšímu hokeji Vsetín - Třinec B (Frýdek-Místek) a vzhledem k pátečnímu svátku mimořádně v pátek 25.3. od 10:00 hod. !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

21.03
2016

Valná hromada TJ Tatran Halenkov

V sobotu 19. března proběhla v restauraci Šalerka volební valná hromada TJ Tatran Halenkov. Na programu měla kromě tradičních bodů, jako jsou zpráva předsedy, zpráva o hospodaření a zpráva kontrolní a revizní komise, tentokrát navíc i hlasování o změně stanov a pak hlavně volbu předsedy, výkonného výboru a kontrolní a revizní komise.
Delegáti valné hromady (48 členů) nejprve schválili změnu stanov, kde došlo ke změně volebního období z dvouletého na čtyřleté a pak následovaly volby. Staronovým předsedou TJ Tatran byl zvolen opět Radek Ondryáš, sedmičlenný výkonný výbor doplňují Josef Haničák, Jiří Koňařík, Ondřej Machálek, Tomáš Mišun, Emil Surovec a Josef Toman a kontrolní a revizní komise bude i nadále pracovat ve složení Luděk Batla, Jaroslav Kořenek a Vladimír Úlehla.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

11.03
2016

Doplnění losu u mládeže

Do kalendářů žáků a přípravky byly vloženy termíny jarních soutěžních zápasů.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

04.03
2016

Rozlosování jara 2016

Do kalendářů mužů A a B byl vložen kompletní přehled zápasů pro jarní část sezóny (v průběhu jara dojde, tak jak ostatně vždy, určitě k nějakým změnám, o kterých budeme pak informovat). V nejbližších dnech bude doplněno rozlosování i u mládežnických celků.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

01.03
2016

Přípravné utkání muži "A"

Sobotní přípravný zápas s Polankou je zrušen.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

01.03
2016

Pozvánka

Výkonný výbor TJ TATRAN Halenkov zve všechny členy na volební valnou hromadu, která se koná v sobotu 19. března 2016 v restauraci Šalerka v Halenkově.

Zahájení valné hromady ve 12:00 hodin, prezence od 11:30 hodin.

Radek Ondryáš
Předseda TJ TATRAN Halenkov

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

20.02
2016

Halenkov - Nedašova Lhota - 4:2 (2:2)

Dnes hrané první přípravné utkání ve Vsetíně na UT přineslo vítězství našim barvám. Branky stříleli : Kovář z pok.kopu, Úlehla, Mikulenka, Trličík.
PS: Po více než roce se na hřišti v našem dresu objevil opět Roman Haničák !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

19.02
2016

Přípravné utkání muži "A"

Zítra, tzn. v sobotu 20.2., sehraje naše "áčko" první přípravný zápas pro jarní část sezóny. Hraje se ve Vsetíně na umělé trávě, začátek je ve 12:15 hod. a soupeřem je NEDAŠOVA LHOTA. Odjezd pro ty, co pojedou autama, je stanoven na 11:15 hod. od hřiště v Halenkově.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

03.02
2016

Přípravné zápasy mužů

Termíny doposud domluvených zápasů na umělé trávě ve Vsetíně :

Sobota 20.2. - 12:15 - Nedašova Lhota

Neděle 28.2. - 16:00 - Hovězí

Sobota 5.3. - 10:00 - Valašská Polanka

Neděle 13.3. - 15:00 - Hošťálková

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

02.02
2016

zpráva

Tento týden trénink to je 04.02.2016/čtvrtek, odpadá,ohledně prázdnin.
Škola bude zavřená.
Děkuji všem a příjemné prožití prázdnin!
Trenér Čapek Oldřich

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

27.01
2016

Trénink mužů

V úterý 2. února se na hřišti uskuteční první letošní trénink můžů.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

23.01
2016

Běžky z Kasáren na Kohůtku

Ahoj pánové, v neděli 24.1. plánujeme výšlap na běžkách.
Plánovaná trasa z Kasáren na Kohůtku. Do Karlovic Podťatého se pojede
autobusem, který vyjíždí ze Vsetína 8.20 hod. Kdo má zájem se může přidat. Podrobnější info Kuba Tydlačka Tel: 775326061.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

04.01
2016

Tréninky

Každou středu od 06.01 2016 bude dobrovolný trénink ( běhání ). Sraz na hřišti v 18:00 hodin.

Dále každou neděli v 10:00 hodin bude bývat fotbálek na umělce.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

04.01
2016

Oznámení

Trenéři přípravky přejí všem členům mnoho úspěchů v roce 2016.

Tréninky přípravky začínají 07.01.2016 to je čtvrtek, bude nutná účast, jelikož 09.01.2016 jsme pozvaní na turnaj o pohár starostů města Karolinky a obce Velké Karlovice. Turnaj se koná ve školní tělocvičně na Hovězí. Zahájení je v 8.00 hodin, zahajujem tento turnaj jako první a to VKK : HALENKOV.

Budeme se snažit uspět, jen tak se nedáme!
Děkuji všem

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

27.12
2015

Silvestrovský fotbálek

Na silvestra se bude opět hrát fotbálek na umělce. Sraz 10:00 hodin.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

10.12
2015

Vánoční fotbálek

Vedení Tatranu Halenkov zve všechy hráče na tradiční Štěpánský fotbálek, který se odehraje na umělce. Sraz v 9:00 hodin. Bečka piva je opět zajištěna od tajného sponzora.

Vše nejlepší všem do roku 2016!

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

04.11
2015

tréninky

Dnem 5.11.2015 začínáme trénovat každý čtvrtek ve školní tělocvičně, to od 15 hod do 16hod mladší přípravka a od 16hod do 17hod starší přípravka, nutné obstarat obuv s bílou podrážkou.
Dále na 9.1.2016 jsme pozvaní na fotbalový turnaj ve školní tělocvičně Hovězí, pozvání je od FC Velké Karlovice-Karolinka, která je pořadatelem.
Účast jsem potvrdil. Děkuji všem a pokračujme i nadále, trenér Čapek.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

24.09
2015

Oznámení o zápase s Polankou vyhrajem ogaři.

V pondělí 28.09.2015 hrajem ve Valašské Polance zápas a to v 10 ,hod ráno,odjezd z hříště Halenkov je v 9 hod. věřím na plnou účast starší přípravky děkuji trenér Ćapek.

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

15.09
2015

tréninky

Tréninky přípravky od 15hod. do 16hod. mladší přípravka,od 16hod .do 17hod.starší přípravka,prosím dodržujte to,děkuji trenér.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

10.09
2015

Starší přípravka přišla o jednoho soupeře

Ze soutěže starších přípravek se dnes odhlásilo družstvo Liptálu. Připojuji oficiální vyjádření ze strany TJ Start Lipta Liptál :

Dobrý den, Tělovýchovná jednota Start Lipta Liptál tímto oficiálně odhlašuje tým starší přípravky Liptál ze soutěže OP starší přípravky sk.A pro sezonu 2015/16. Je nám líto, že odcházíme v průběhu sezony a děláme problémy ostatním soupeřům i OFS, ale po náhlém odchodu několika dětí (ukončení fotbalové kariéry) nejsme schopni tuto kategorii dále udržet.
Děkuji

S pozdravem
Ing. Milan Daňa

Autor: Oldřich Čapek | Diskuze k tomuto příspěvku

08.09
2015

tréninky

tréninky přípravky zase pondělí, středa, pátek 15:00 hod

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

23.07
2015

O pohár starosty

Tradiční halenkovský mundial na hřišti TJ Tatran Halenkov dne 1.8 2015 v 9:00 hodin.

Autor: Jiří Pniok | Diskuze k tomuto příspěvku

22.06
2015

akce-přípravka

V sobotu 27.6 2015 proběhne na hřišti ukončení fotbalové sezóny přípravky. Tímto zveme naše nejmladší fotbalisty včetně rodičů a dalších příbuzných (samozřejmě vedeni klubu, realizační tým, správce, členy TJ Tatran Halenkov, rozhodčího a pokladníka!) na tuto akci. Dáme si nějaký fotbálek (takže kopačky sebou i rodičové!!!) zahrajem nějaké hry, opečem si špekáčky a masíčko, rozloučíme se s klukama, co odcházejí do žáků, přivítáme nováčky, poděkujem vedení klubu, správcům a všem kolem Halenkovského fotbalu. Program ještě pilujeme, takže uvítáme nějaké dobré rady a nápady. Samozřejmě vše je podmíněno počasím ! V případě deště se akce odloží ! Co se týče rozpočtu na tuto párty, která bude zponzorována ze skromného příspěvku TJ Tatran uvítáme snahu kladně zapůsobit (např. alkoholem) na našeho váženého pokladníka a dlouhodobého bosse Halenkovského fotbalu Pepíka Tomana ve věci vymámení nějakých drobných penízků (např 10 Kč za každý gól vstřelený v uběhlé sezóně a bylo jich 102 !!!!!!!!!! Jsme ochotni přistoupit na odečtení 1 Kč za každou inkasovanou branku). Případné náměty, rady , protesty a sponzorské dary můžete kozultovat s trenéry. Předem dík za hojnou účast!!! Fotbalu zdar!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

29.05
2015

Halenkov "A" - V.Karlovice + Karolinka "B" se hraje v sobotu 6.6. ve 14:00 !!!!!

Vzhledem k halenkovským obecním slavnostem se utkání našeho "A" mužstva mužů s "B" mužstvem V.Karlovice + Karolinka nebude hrát v neděli 7.6. v 16:30, ale již v sobotu 6.6. ve 14:00 !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

06.05
2015

Změna času utkání OP mužů Bynina - Halenkov

Utkání OP mužů Bynina - Halenkov se v sobotu 16.5.2015 bude hrát již ve 14:00 hod. !!!! Odjezd autobusu ve 12:00 hod.

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

01.05
2015

MUŽI B

Tak v neděli nás čeká další boj o body tentokrát ve Študlově,sraz na hřišti bude ve 13.45hod,odjezd 14.00hod,kdo může přijedtě autem na hřiště,a protože máme velkou marodku,tak doufám,že vás dojde co nejvíc!!!

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

24.04
2015

MUŽI B

Zdar, sraz v sobotu před zápasem 15.00hod na hřišti. Bude to těžké, ale já doufám, že to zvládneme a doma urvem všechny body, borci s A týmu, které trenér uvolní prosím, aby se mi nahlásili!! Podme hoši, podme do toho!!

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

21.04
2015
Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

20.04
2015

MUŽI B

Tento týden trénink ve středu v 18.00hod!Příprava na sobotní těžký boj s Leskovcem!!

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

14.04
2015

MUŽI B

Tak borci,tento týden trénink ve čtvrtek v 18.00hod.Potrénujem a hlavně se domluvíme na první sobotní zápas,který hrajeme na Vsetíně.Sraz bude v 16.00hod na hřišti,odjezd 16.15hod.!!!!kdo může vezme auto!!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

08.04
2015

Střítež - Halenkov se hraje v pátek 8.5. v 17:00 !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

07.04
2015

Kelč B - Halenkov 26.4. již v 10:00 !!!

Jarní boje ještě ani nezačaly (Lhotka byla dohrávka z podzimu) a už tu jsou první změny termínů. Datum a čas odloženého víkendového utkání ve Stříteži ještě neznáme, ale je tu změna u utkání OP mužů Kelč "B" - Halenkov. V neděli 26.4.2015 se bude hrát již dopoledne v 10:00 !!! Oznámili nám to tři týdny před utkáním, musíme to respektovat.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

03.04
2015

Střítež - Halenkov odloženo !!!

Zítřejší zápas mužů A ve Stříteži nad Bečvou je pro nepříznivé povětrnostní podmínky odložen. Nový termín ještě určený není, Halenkov navrhuje 8.5. v 16:30, čeká se na vyjádření domácích.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

02.04
2015

Začalo "jaro"

A je to tady. Rozhodnutí STK OFS Vsetín ze dne 1.4.2015:

Vzhledem k povětrnostní situaci a předpovědi počasí rozhodla dnes STK následovně:


Utkání mládeže OP dorostu a OP starších žáků se kompletně odkládají.

Oddíly se dohodnou na náhradním termínu (např 1.květen, 8.květen)


Utkání OP a III.třídy mužů se nebudou plošně odkládat

Domácí oddíl může požádat o odložení utkání či přeložení na hřiště s umělým povrchem.

Toto oznámí do čtvrtečního večera STK a soupeři a zároveň navrhne nový termín. – bude mu vyhověno. V opačném případě bude posouzení hrací plochy na rozhodčím před utkáním

Autor: Jiří Pniok | Diskuze k tomuto příspěvku

30.03
2015

přípravka trénink

přípravka trénink v tělocvičně 30.3. 2015 v 15-00hod

Autor: Jiří Pniok | Diskuze k tomuto příspěvku

28.03
2015

Přípravka - Turnaj v Hovězí (roč.2005 a mladší)

Sraz na hřišti Tatranu v neděli 29.3. v 7.10hod. Sebou sálovky (tenisky se světlou/bílou podrážkou), chrániče, menší svačinu a pití ( na místě bude zajištěno občerstvení včetně pití). Předpokládaný návrat do 16hod. Doprava zajištěna auty. Sestava /Hodulák, Kupčík, Holčák, Malysa, Řičičář, Bláha, Měrka, Fojtík, Kaštánek, Orság L./.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

18.03
2015

Los muži A

Do kalendáře mužů A byl vložen kompletní jarní los.

Brzy přibudou termíny utkání i u ostatních družstev.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

06.03
2015

Ukliďme Halenkov

Jedná se o mimofotbalovou akci, ale dostal jsem ji ke zveřejnění.

Ve spolupráci se ZŠ Halenkov a místními spolky proběhne v katastru obce úklid koryt vodních toků.

Začátek akce: 17.04.2015 08:00 hod
Začátek akce: 17.04.2015 15:00 hod
Info na webu: http://www.uklidmecesko.cz/event/10384/

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

23.02
2015

Zimní turnaj FASTAV CUP - změna času utkání !!!!

Máme tady další změnu, tentokrát dokonce změnu změny.
Zápas Halenkov - Ratiboř se v sobotu 28.2. hraje v 16:00 !!!!
Snad je to již definitivní.

Autor: Jiří Pniok | Diskuze k tomuto příspěvku

20.02
2015

Přípravka - Turnaj v Zašové

Sraz na hřišti Tatranu v neděli 22.2. v 7.00hod. Sebou sálovky (tenisky se světlou/bílou podrážkou), chrániče, menší svačinu a pití ( na místě bude zajištěno občerstvení včetně pití). Předpokládaný návrat do 16hod. Doprava zajištěna auty. Sestava / Matocha, Hodulák, Kupčík, Holčák, Malysa, Řičičář, Bláha, Pniok, Orság D., Orság L., Brabenec, Hladký/.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

07.02
2015

Valná hromada

Pozvánka na valnou hromadu TJ TATRAN Halenkov,
která se koná v sobotu 21. února 2015 v Lidovém domě v Halenkově.
Zahájení ve 14.00 hodin,platí jen pro členy TATRANU a pozvané hosty.

Autor: Jiří Pniok | Diskuze k tomuto příspěvku

25.01
2015

Přípravka - Turnaj v Hošťálkové - výsledky !

Naše výsledky z turnaje přípravek v Hošťálkové (roč.2004 a mladší): Ha-N.Hrozenkov 2:2, Ha-Ratiboř 4:5, Ha-Kateřinice 1:4, Ha-Hošťálková 1:2, Ha-Želatovice 1:3, Ha-Rataje 4:3. 1.místo obsadily Želatovice. Naši kluci, i když za sebou nechali jen N.Hrozenkov, si zaslouží potlesk. Nejmladší kluci (roč.2006-07) se úspěšně samostatně zapojili minimálně do třetiny každého utkání a za to díky trenérům Petru Kupčíkovi a Ondrovi Ondryášovi. Rodičům velice děkujeme za zajištění dopravy a podporu.
P.S.: a společně s Ratiboří, která se umístila na 2.místě, jsme nastříleli nejvíce gólů na turnaji.

Autor: Jiří Pniok | Diskuze k tomuto příspěvku

23.01
2015

Přípravka - Turnaj v Hošťálkové

Sraz na hřišti Tatranu v sobotu 24.1. v 7.00hod. Sebou sálovky (tenisky se světlou/bílou podrážkou), chrániče, menší svačinu a pití ( na místě bude zajištěno občerstvení včetně pití). Předpokládaný návrat do 16hod. Doprava zajištěna auty.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

09.01
2015

Zimní turnaj FASTAV CUP 2015

I letos se naši muži zúčastní zimního turnaje na umělé trávě III. generace ve Vsetíně. V minulých dnech byl tento turnaj rozlosován a zde je přehled zápasů halenkovských fotbalistů :

Sobota 24.1. - 15:30 - Valašská Polanka
Sobota 31.1. - 12:45 - Kateřinice
Sobota 7.2. - 18:15 - Jablůnka
Neděle 15.2. - 10:00 - Semetín
Sobota 21.2. - 10:00 - Lhota u Vsetína
Sobota 28.2. - 18:15 - Ratiboř
Sobota 7.3. - 15:30 - FC Vsetín "U19" (dorost)

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

30.12
2014

Silvestrovský fotbálek

Vzhledem k napadnutému sněhu - sraz na Silvestra bude už v 9,00 hod.
Všichni si vezměte lopaty!!!A chuť do práce :D

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

23.12
2014

PF

Příjmené prožití svátků vánočních,
mnoho štěstí,
pevné zdraví
a spoustu osobních i fotbalových úspěchů v novém roce 2015,
přeji za sebe a celý výbor TATRANU HALENKOV.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

11.11
2014

SCHŮZE VÝBORU

V sobotu 15.11 se koná schůze výboru, začátek 17:00 hod. na hřišti.
Bude se projednávat rozpočet na rok 2015, proto prosím všechny členy o účast, děkuji.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

25.10
2014

Poslední zápas podzimní části mužů "B"

Muži "B" týmu dnes odehráli poslední odložený zápas ve Lhotě u Vsetína, kde zvítězili 4:2. Tímto utkáním naše "béčko" končí podzimní část na prvním místě tabulky. Góly: P. Obr, M. Surý, R. Šulák ( výstavní petelice z 25 metrů do šibenice ) a jeden vlastní.

PS: Gratulujeme, guláš vám snědl Sopťa.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

21.10
2014

Ukončení sezóny na cyklostezce Bečva

Město Vsetín ve spolupráci s obcí Halenkov, Golf clubem Bůřov a střediskem volného času Alcedo zvou cyklisty a další příznivce na ukončení sezóny na cyklostezce Bečva.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

17.10
2014

Případná jarní předehrávka bude o den dřív

Pokud počasí dovolí a bude se ještě na podzim předehrávat plánované první jarní kolo v OP mužů, tak se doma utkáme se Lhotkou nad Bečvou již v sobotu 8.11. ve 13:30 a ne v neděli 9.11., jak tomu mělo být původně. Důvodem je delší doba na odpočinek před nástupem do pondělního pracovního procesu (po skončení zápasu proběhne "ukončení sezóny").

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

03.10
2014

Přípravka

Sraz před sobotním utkáním (04.10 2014) na hřišti v 9:00 hod.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

02.10
2014

Starší žáci hrají v neděli již v 10 hodin

Utkání starších žáků Halenkov - Valašská Polanka se bude hrát v neděli 5.10. již od 10:00 (původně byl začátek ve 12:00).

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

02.10
2014

S Dolní Bečvou B v úterý 28.10.

Odložené utkání OP mužů Dolní Bečva B - Halenkov A se bude hrát v úterý 28.10.2014 (státní svátek) ve 14:00 hod.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

26.09
2014

Utkání Dolní Bečva B - Halenkov je ODLOŽENO !!!

Čerstvá informace - pro nepříznivé deštivé počasí je odložené zítřejší utkání OP mužů Dolní Bečva B - Halenkov A. Náhradní termín bude upřesněn dodatečně (možná v úterý 28.10. ve státní svátek).

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

25.09
2014

MUŽI B

Zdar borci, tak v sobotu hrajeme ve Lhotě u Vsetína už dopoledne v 10.30hod. Takže sraz na hřišti je 9.00hod, odjezd 9.15hod. Sportu zdar!

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

22.09
2014

TRÉNINKY MUŽI B

Tento týden trénujeme v uterý a čtvrtek od 17.00 hod! Kdo nemůže ve středu příjde ve čtvrtek a obráceně! Fotbalu zdar.

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

18.09
2014

MUŽI B

Tak pánové po malé přestávce si to v sobotu rozdáme doma s celkem Zděchova!Sraz na hřišti 14.30 hod.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

18.09
2014

Valašský deník vyhlašuje hvězdu víkendu

Bývalý kanonýr Hovězí chce s Halenkovem do 1. B třídy.

Útočník Daniel Kovář dal Kelči B čtyři branky. Podobný kousek se mu povedl i loni.

Celý článek pro rozkliknutí náhledu fotky.
Zdroj: http://valassky.denik.cz">Valašský deník.

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

08.09
2014

MUŽI B

Tréninky každou středu v 17.00 hod.

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

03.09
2014

MUŽI B

Sraz před nedělním zápasem v Jarcové je 14.00 hod na hřišti.

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

29.08
2014

MUŽI B

Sraz před sobotním utkáním je 15.30 na hřišti.

Autor: Tomáš Mišun | Diskuze k tomuto příspěvku

27.08
2014

TRÉNINKY MUŽI B

Budou probíhat každou středu v 17.30

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

22.08
2014

Nová posila pro "A" celek !!!

Toto je opravdu žhavá novinka, stará jen pár hodin. Novou posilou našeho celku na hostování z FK Vsetín (zatím do konce roku 2014) se stal odchovanec našeho klubu Jan Koňařík (1995). Rozjezd v kategorii dospělých po skončení dorosteneckého věku tedy začne opět doma, v rodném Halenkově.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

20.08
2014

Starší žáci mají první zápas odložený !!!

Utkání starších žáků HALENKOV - ZAŠOVÁ, které se mělo hrát v neděli 24.8. ve 13:30 hod, je na základě žádosti hostujícího celku odloženo. Termín utkání bude oznámen dodatečně.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

08.08
2014

"Béčko" přišlo o soupeře

Podle dnešní oficiální zprávy OFS Vsetín se ze IV. třídy odhlásilo "béčko" Huslenek. V původně plánovaném termínu vzájemného zápasu má naše "béčko" volno a hráči se mohou naplno věnovat pouťovým oslavám v Halenkově, protože právě o tomto víkendu se mělo hrát.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

08.08
2014

Info o "personálních" změnách v kádru

Před nedělním ostrým startem nového soutěžního ročníku (10.8. - 16:30 - Lhotka nad Bečvou - Halenkov A) přinášíme pár informací o změnách ve složení našeho A i B mužstva.

To hlavní - nikdo neodešel, nikdo neskončil, pouze gólman Jan Trlica byl uvolněn na roční hostování do dorostu Hovězí (krajská soutěž). Místo něho se vrátil po skončení hostování z Nového Hrozenkova Vojtěch Venglář.
Hostování Vladimíra Úlehly z Kateřinic se změnilo konečně v přestup do Halenkova, o rok bylo prodlouženo hostování Danovi Kovářovi z Hovězí a Romanovi Haničákovi z Velkých Karlovic. Navíc k nám na roční hostování přichází ještě další hráč z Hovězí, a to Richard Šimčík. Naše "B" mužstvo dále doplní Marek Řepka, který se vrací z hostování v Huslenkách a Lukáš Kořenek (98), který má zároveň střídavý start v dorostu Velkých Karlovic.

Takže nezbývá než zvolat - VZHŮRU DO BOJE za slávu halenkovských barev !!!

Autor: Petr Bláha | Diskuze k tomuto příspěvku

04.08
2014

Trénink přípravky 4.8. zrušen!

Trénink přípravky 4.8. v 16.30hod zrušen! Ve středu 6.8. a v pátek 8.8. bude v 16.30 hod. .

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

03.08
2014

Mundial a oslavy 70 let TATRANU HALENKOV

Vítězem mundialu se staly Doliny. Na druhém místě tým z Černého a třetí místo vybojovali Kuželkáři. Hip hip hurá!

Fotky z oslav a historické fota, které nebyly na nástěnce ve VIP stanu najdete v galerii. Video se připravuje.

Autor: Petr Bláha | Diskuze k tomuto příspěvku

28.07
2014

Trénink přípravky

V útery a čtvrtek (29.,31.7.) v 9.00hod proběhne trénink přípravky a následně v sobotu přátelské utkání ( v dopoledních hodinách - bude upřesněno). Při mírně zhoršeném počasí bude trénink probíhat (náhradní oblečení sebou). V měsíci srpnu budou probíhat tréninky pravidelně 2x týdně (termín bude upřesněn tento týden). Za trenéry - Pniok Jiří, Ondryáš Ondra, Trlica Jan

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

08.07
2014

Usnesení výboru

Na základě usnesení výboru pro nadcházející sezónu byli ustanoveni tito trenéři:
Tým A - hlavní trenér Petr Uherek,asistenti Machálek Ondřej a Haničák Josef
Tým B - hlavní trenér Koláček Antonín, asistent Mišun Tomáš.
Žáci - hlavní trenér Jakeš Jan, asistent Jakeš Radim.
Přípravka - hlavní trenér Pniok Jiří, asistenti - Ondryáš Ondřej a Trlica Jan

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

08.07
2014

70 LET TJ TATRAN HALENKOV

Sobota 2.8.2014 na hřišti od 8 hodin.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

22.06
2014

TURNAJ V GOLFU

V sobotu 21.6.2014 uspořádali hasiči Halenkov u hotelu Horal ve Velkých Karlovicích netradičně turnaj v golfu. Tým ve složení Jan Václavík, Radek Ondryáš, Vojtěch Juřica, David Čotek a Mirek Gajdoš vybojovali za fotbalisty TATRANU HALENKOV skvělé třetí místo !!! :)

Další informace jsou" target="_blank">http://www.halenkov.cz/spolky-clanky?d=50">jsou zde.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

03.06
2014

STARÁ GARDA

Zveme všechny příznivce fotbalu na hřiště TJ TATRAN HALENKOV, kde se v rámci http://www.halenkov.cz/ostatni-plakaty-poradanych-akci?d=449" target="_blank">HALENKOVSKÝCH SLAVNOSTÍ odehraje přátelské fotbalové utkání starých pánů. Přijďte fandit v pátek 6.6.2014 - začátek 17:00 hodin.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

23.05
2014

Muži B se Střelnou již od 15:00 hod.

Kvůli hokejovému utkání Česko - Finsko v semifinále MS v Bělorusku se zítřejší zápas našeho "B" mužstva mužů se Střelnou hraje již v 15:00 hod. !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

21.05
2014

Termíny odložených zápasů

Nové termíny odložených zápasů z víkendu 17. - 18. 5 2014 :

Přípravka: Halenkov - Hošťálková ST 4. 6. 2014 - 17:00

St. žáci: Halenkov - Valašská Polanka ÚT 27. 5. 2014 - 17:00

Muži B: Semetín - Halenkov B ST 11. 6. 2014 - 18:00

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

16.05
2014

PRŠÍ (3.) !!!!

Utkání starších žáků HALENKOV - VAL. POLANKA, původně neděle 18.5. v 10:00, je rovněž ODLOŽENO !!!

Termíny všech odložených utkání zveřejníme hned, jakmile budou dohodnuty.

O osudu utkání mužů HALENKOV - PROSTŘEDNÍ BEČVA, plánovaného na neděli 18.5. v 16:30, se rozhodne zítra odpoledne.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

16.05
2014

PRŠÍ (2.) !!!!

IV. třída NE 18.5. - 10:15 SEMETÍN - HALENKOV B - ODLOŽENO !!!

Termín dohrávky bude upřesněn.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

16.05
2014

PRŠÍ !!!!

První důsledek současného deštivého počasí - zápas přípravky Halenkov - Hošťálková v sobotu 17.5. v 10:00 je ZRUŠEN !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

15.05
2014

Další termínová změna !!!

Poslední jarní utkání "B" mužů HALENKOV B - RATIBOŘ B se nebude hrát v neděli 15.6. v 16:30, jak je uvedeno v rozlosování, ale již v sobotu 14.6. ve 12:30.

A pak všichni vzhůru dolů do Huslenek na derby "áček" Huslenky - Halenkov !!!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

07.05
2014

Termínové změny !!!

Protože změna je život, tak tu máme opět pár termínových změn.

Z důvodu halenkovských slavností (spíš z obav z poslavnostních stavů) se utkání "A" mužů HALENKOV - VALAŠSKÁ BYSTŘICE překládá z neděle 8.6.2014 na sobotu 7.6.2014. Začátek utkání bude v 16:30.

Z téhož důvodu se původně plánované utkání v tomto termínu a čase "B" mužů HALENKOV B - ZDĚCHOV odehraje již od 13:00 hod.

Takže sobota 7.6.2014 na našem hřišti bude vypadat takto :

10:00 přípravka - STŘELNÁ
13:00 B muži - ZDĚCHOV
16:30 A muži - VALAŠSKÁ BYSTŘICE

A další změna - Utkání starších žáků v neděli 18.5.2014 doma s Valašskou Polankou se bude hrát již v 10:00 !!!! V kalendáři opraveno.

Autor: Petr Bláha | Diskuze k tomuto příspěvku

22.04
2014

Trénink zrušen

Trénink zrušen !

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

15.04
2014

Termínové změny

Oznamuji pár změn oproti vytištěným rozlosováním :

MUŽI B: Jablůnka B - Halenkov B se hraje již ve čtvrtek 1.5. od 16:30
Halenkov B - Študlov se hraje 10.5. od 16:30 (ne v 16:00)

PŘÍPRAVKA : Halenkov - Val. Příkazy se hraje až ve čtvrtek 1.5. v 10:00


Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

09.04
2014

FOTO

Fotky z nedělního utkání najdete na webu Týdeníku" target="_blank">http://www.jalovec.cz/derby-na-halenkove-ovladla-rezerva-vkk/">Týdeníku Jalovec.
Foto Jiří Koňařík

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

02.04
2014

Schůze výboru

Ve čtvrtek 3.4 se koná schůze výboru, začátek v 17-00 Penzion Fortuna.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

26.03
2014

PŘÁTELSKÝ ZÁPAS

V sobotu 29.3.2014 od 16 hodin je přátelský zápas mezi "A" a "B" mužstvem. Sraz "A" týmu v 15:15.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

23.03
2014

BRIGÁDA

Jménem našeho předsedy mám vyřídit poděkování všem zůčastněným na včerejší brigádě na hřišti.

Něco málo fotek z mobilu je v galerii.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

14.03
2014

BRIGÁDA

V sobotu 22. března se koná na hřišti brigáda, sraz v 9:00 hod účast všech členů TATRANU nutná !!! Kvůli organizaci prosím kdo nepřijde, ať mi zavolá!

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

11.03
2014

Fotogalerie Fastav Cup 2014 - týdeník Jalovec

Zdar borci, tady je pár fotek z Fastav Cupu, kdyby nebylo peněz do pokladny: FOTOGALERIE" target="_blank">http://www.jalovec.cz/fastav-cup-ovladl-domaci-vsetin">FOTOGALERIE JALOVEC

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

03.03
2014

Zimní turnaj Fastav Cup 2014 jde do finále (NE 9.3. - 11:00 Halenkov - Podlesí)

Poslední víkendové zápasy (1.3. a 2.3.) ve skupinách rozhodly o tom, kdo s kým a kdy si to rozdá v závěrečných zápasech o konečné umístění.

Konečná tabulka skupiny B :

1. Semetín 16 19:6
2. Jablůnka 13 16:8
3. Halenkov 10 15:13
4. Hovězí/Janová 10 16:15
5. FC Vsetín dor. 4 15:17
6. Val. Bystřice 4 17:23
7. Huslenky 3 11:27

Protože jsme skončili na 3. místě, tak si to o konečné 5. místo v turnaji rozdáme s 3. celkem ve skupině A, kterým se stal Sokol Podlesí. Hraje se v neděli 9.3. od 11:00 hod.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

17.02
2014

Změna termínu utkání zimního turnaje Fastav Cup 2014

Utkání Halenkov - Valašská Bystřice se hraje v neděli 2.března již v 11:00 !!!, namísto původně plánovaného začátku ve 14:00.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

10.02
2014

Platba členských příspěvků FAČR ke dni 10.2.2014

Před chvílí jsem kontroloval stav plateb členských příspěvků FAČR pro rok 2014 za náš oddíl a ten pohled moc příjemný nebyl. Ze 136 "zatím" platných členů má k dnešnímu dni zaplaceno jen 27 členů, což je necelých 20 % !!!
Připomínám nutnost zaplacení do 28.2.2014, protože částka za příspěvky vybraná k tomuto datu se přerozděluje zpět mezi oddíly. Za ty, co zaplatí později (je tam ještě možnost do konce března, aby mu členství nezaniklo úplně), oddíl již nedostane nic.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

04.02
2014

Pozvánka pro členy

Volební valná hromada TJ TATRAN Halenkov se koná v sobotu 8. března 2014 v Lidovém domě v Halenkově.
Zahájení valné hromady ve 14.00 hodin, prezence od 13.30 hodin.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

16.01
2014

Tlačítko členství FAČR

Na hlavní stránku právě přibylo tlačítko pro jednoduché a rychlé připojení na stránky členství FAČR, kde si může každý zkontrolovat, jak je na tom sám, případně i další členové.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

15.01
2014

Platba členských příspěvků FAČR

Vážení sportovní přátelé, kamarádi, sportovci, přeji Vám všem co nejpohodovější rok 2014, mnoho štěstí a úspěchů na poli sportovním, pracovním i soukromém a samozřejmě hlavně to zdravíčko.

A nyní k věci. Začal nový rok a je třeba opět zaplatit členský příspěvek FAČR. Tento příspěvek je nutno uhradit do 28.2.2014, jeho výše je stejná jako v loňském roce. Dospělí 200 Kč (roč. 1995 a starší), mládež roč. 1996 a mladší 100 Kč.

Způsob úhrady je následující :

200 Kč/100 Kč poslat na číslo účtu 369000369/0800
jako variabilní symbol se uvede rodné číslo bez lomítka

Připomínám, že členský příspěvek musí mít zaplacený každý hráč a funkcionář oddílu, bez jeho zaplacení se nemůže nikdo zúčastnit soutěží FAČR (zjednodušeně řečeno nemůže být uvedený v zápise o utkání).

Členy FAČR se mohou stát i fanoušci klubu. Někteří toho již také využili, čehož si velice vážíme, protože fotbalová asociace následně vybrané členské příspěvky přerozděluje zpět mezi kluby nižších soutěží.

Více a vše potřebné k tomuto najdete na http://clenstvi.fotbal.cz/ , kde si každý v databázi členů lehce zjistí, zda je či není členem nebo i na http://www.facebook.com/clenstvifacr

V případě jakýchkoliv nejasností mě neváhejte kontaktovat na čísle uvedeném na hlavní stránce, rád cokoliv zodpovím.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

10.01
2014

Schůze

V sobotu 11.1 v 15-00 hod se koná na hřišti schůze výboru.Těším se na vaší účast :).

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

24.12
2013

Pf 2014

KRÁSNÉ A POHODOVÉ Vánoce,
v novém roce jen to nejlepší, hodně sportovních úspěchů a hlavně ZDRAVÍ
přeje Radek Ondryáš.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

17.01
2014

Fastav Cup 2014 - Aktualizované propozice

Aktuální propozice 3.ročníku ZIMNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE “FASTAV CUP”. Předešlé rozlosování neplatí.

PDF soubor ke stažení

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

18.11
2013

Brigáda

Připomínám v sobotu 23 listopadu od 9:00 hod. se na hřišti koná brigáda ,krumpáče a lopaty sebou !!! Děkuji .

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

10.11
2013

Zájezd do Valtic

V sobotu 16.11.2013 se koná zájezd do vinného sklípku ve Valticích , bude to na jednu noc s ubytováním v internátním domě.
Odjezd autobusu 14:00 - sraz na hřišti 13:45 !!
Zatím máme potvrzeno 24 osob:
Josef Haničák
Jakub Tydlačka
Tomáš Mikulenka
Vlasťa Trličík
Ondra Machálek
Laďa Úlehla
Jura Pastorek
Tomáš Holec
Jura Kuboš
Tomáš Maliňák
Dan Kovář
Ondra Ondryáš
Honza Trlica
Sopťa
Pepa Toman
Jiří Koňařík
Pepa Šulák
Radek Šulák
Lojza Šulák
Tomáš Mišun
Ondra Žárský
Pavel Holec
Kuba Kovařík
Dominik Kovářčík

Pořád je volno, takže budeme rádi pokud se připojí další.
Je nutno zaplatit 500 Kč zálohu , která se bude vybírat v neděli po zápase mužů s Dolní Bečvou .

Kontakt:
Kuba Tydlačka 775 32 60 61
Tomáš Mišun 737 46 82 96

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

07.10
2013

Odložené utkání starších žáků Lačnov - Halenkov

Odložené utkání starších žáků Lačnov - Halenkov se bude hrát v sobotu 2.11.2013 v 11:00 hod. Odjezd z Halenkova v 9:45.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

07.10
2013

Odložené utkání mužů "A" Halenkov - Lhotka nad Bečvou

Nesehrané "předpouťové" utkání se Lhotkou nad Bečvou se bude hrát ve středu 9.10. od 16:00.

Autor: Jiří Koňařík | Diskuze k tomuto příspěvku

23.09
2013

Jak Dan zavřel oči a rozhodl o slavném vítězství Halenkova nad Hrozenkovem

Tož borci, kdo chcete vidět video Danovy branky v Novém Hrozenkově, tak mrkněte na následující odkaz: Daniel" target="_blank">http://www.jalovec.cz/video/daniel-kovar-vystrelil-vystavnim-primakem-halenkovu-vitezstvi/">Daniel Kovář vystřelil výstavním přímákem Halenkovu vítězství

Na" target="_blank">http://www.jalovec.cz/halenkov-otocil-v-nastaveni-derby-proti-hrozenkovu/">Na tomto odkazu je pár fotek, které nevešly do novin.

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

06.09
2013

Ukončení sezóny 2013/2014 !!!

Přátelé, kamarádi, je čas zamyslet se nad tím, jak ukončíme příští rok v červnu (nebo začátkem července) "zatím" dobře rozehranou sezónu. Mám takový návrh - co takhle uspořádat společný zájezd A a B mužstva s cestovní kanceláří SOPŤA TOUR na týden do Chorvatska? Nechte si to projít hlavou, už dnes večer po prohře s Arménií to můžem začít probírat.
Váš všemi milovaný pokladník Pepík.

Autor: Radek Ondryáš | Diskuze k tomuto příspěvku

04.09
2013

Staří páni

V sobotu 7 září se koná přátelské utkání starých pánů v Břidličné u Bruntálu.
Sraz na hřišti v 8-00 hod ,odjezd autobusu 8-30 hod !!! Předpokládaný návrat 22-00 hod.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

19.08
2013

CENA PRO NEJLEPŠÍHO HRÁČE

Nejlepším hráčem sezólny 2012/2013 se stal Daniel Kovář. Za tým Tatran Halenkov nastřílel 21 branek.
Gratulujeme!

Autor: Josef Toman | Diskuze k tomuto příspěvku

10.07
2013

Nový ročník 2013/2014 rozlosován - Halenkov bude mít "B" celek mužů !!!

Včera (9.7.2013) proběhlo rozlosování nového soutěžního ročníku soutěží OFS Vsetín. A na úvod hned jedna důležitá a pro náš fotbal poměrně zásadní informace. Přihlásili jsme do soutěže "B" celek mužů !!! K tomu nás donutila situace s dorostem, kdy jsme pro malý počet hráčů nebyli schopni tuto kategorii přihlásit. Takže ti, co zbyli, budou hrát za "béčko" a budou doplněni hráči, kteří před časem pověsili kopačky na hřebík a těmi, kteří se nevejdou do "áčka". Než zde bude kompletní rozlosování zveřejněno, tak jen pro prvotní informaci sděluji, že "A" muži začínají na Dolní Bečvě (10. nebo 11.8. - to bude ještě domácími upřesněno), první domácí zápas hrajeme v neděli 18.8. od 16:30 s Horní Bečvou.
"B" muži začínají 25.8. v 15:30 ve Študlově, doma se poprvé představí v sobotu 31.8. od 16:30 s nově sestaveným celkem Semetína. Starší žáci mají start sezóny v sobotu 24.8. v 10:00 v Ústí a rozlosování a hrací systém přípravek se teprve upřesňuje.

Autor: Administrator | Diskuze k tomuto příspěvku

09.06
2013

PODĚKOVÁNÍ ZA SPONZORING

TATRAN Halenkov

Děkujeme našemu novému sponzorovi - paní Ludmile Trtíkové z Huslenek, která našemu oddílu věnovala nové míče.

RYCHLÉ MOBILNÍ ZPRÁVY


AUTOR: Administrator
DATUM: 30.10 2023 08:07

Sobota 28. 10. 2023 MUŽI "A": Ratiboř - Halenkov 8:2 (4:1). BRANKY: Škrobák Pavel 32., Škrobák Pavel 90. MLADŠÍ ŽÁCI: Liptál - Halenkov 3:1 (0:1). BRANKY: Hajda Šimon.


AUTOR: Administrator
DATUM: 23.10 2023 08:13

Sobota 21. 10. 2023 MUŽI "A": Halenkov - Bylnice 3:1 (1:1). BRANKY: Januš Daniel 33., Ondryáš Ondřej 50., Ondryáš Ondřej 82. MLADŠÍ ŽÁCI: Halenkov - Hovězí 0:5 (0:2).

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 16.10 2023 13:51

Sobota 14. 10. 2023 MUŽI "A": Halenkov - Brumov B 1:0 (1:0). BRANKY: Škrobák Pavel 44. MLADŠÍ ŽÁCI: Halenkov - Ústí 2:3 (0:1). BRANKY: Kubáň Patrik 5., Šťastný David 39., Kubáň Patrik 50. Neděle 15. 10. 2023 MUŽI "B": Halenkov B - Střelná 7:1 (3:0). BRANKY: Pniok Jiří 1., Malysa Rostislav 17., Zádilský Josef 42., Pastorek Jiří 56., Pniok Jiří 59., Zádilský Josef 63., Pastorek Jiří 85.


AUTOR: Administrator
DATUM: 10.10 2023 07:58

Neděle 8. 10. 2023 MUŽI "A": Prlov - Halenkov 2:3 (2:1). BRANKY Škrobák Pavel 19., Škrobák Pavel 48., Jakeš Radim 69. MUŽI "B": Leskovec - Halenkov B 2:1 (0:1). BRANKY: Kuboš Jiří 45.


AUTOR: Administrator
DATUM: 02.10 2023 06:53

Úterý 26. 9. 2023 STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Tělovýchovná jednota Sokol Francova Lhota, z.s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 7:19 (2:8). BRANKY: Pavlica Kryštof 3x, Šutarik Matěj 10x, Kuboš Jiří 1x, Klíma Maxmilián 3x, Táborský Jeroným 1x, Žárský Daniel 1x. Sobota 30. 9. 2023 MLADŠÍ ŽÁCI: TJ Tatran Halenkov, z.s. - Tělovýchovná Jednota Sokol Lačnov, z.s. 0:4 (0:4). MUŽI "A": TJ Tatran Halenkov, z.s. - Tělovýchovná jednota Kelč, z.s. 4:3 (1:1). BRANKY: Šulák Jan 23., Šulák Jan 58., Kašpar Tomáš 89., Šulák Jan (pen.) 90. Neděle 1. 10. 2023 MUŽI "B": TJ Tatran Halenkov, z.s. - Fotbalový klub Liptál, z.s. 7:5 (4:0). BRANKY: Škrobák Pavel 5., Škrobák Pavel, 31., Škrobák Pavel 36., Škrobák Pavel 45., Pniok Jiří 58., Škrobák Pavel 77., Škrobák Pavel 89.


AUTOR: Administrator
DATUM: 25.09 2023 10:43

Sobota 23. 9. 2023Muži "B": TJ Tatran Janová, spolek - TJ Tatran Halenkov, z.s. 2:2 (0:2). BRANKY: Měrka Michal 6., Krejčí Vít 21. Neděle 24. 9. 2023 muži "A": TJ Sokol Bynina, z.s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 3:3 (1:2). BRANKY: Januš Daniel 10., Januš Daniel 46., Šulák Jan 91.


AUTOR: Administrator
DATUM: 18.09 2023 07:35

Sobota 16. 9. 2023 MUŽI "A": TJ Tatran Halenkov, z.s. - Tělovýchovná jednota Ludkovice, spolek 1:3 (0:2). BRANKY: Škrobák Pavel 78. MUŽI "B": TJ Tatran Halenkov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Študlov, z.s. 1:1 (1:0). BRANKY: Christ Jakub 33. MLADŠÍ ŽÁCI: TJ Tatran Halenkov, z.s. - TJ Sokol Valašská Polanka, z. s. 2:3 (1:2). BRANKY: Leskovjan Vít 9., Hajda Lukáš 63.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 11.09 2023 07:21

Čtvrtek 7. 9. 2023 Starší přípravka: TJ Sokol Nový Hrozenkov, z.s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 8:18 (3:8). BRANKY: Klíma Maxmilián 6x, Šutarik Matěj 8x, Táborský Jeroným, Hajda Šimon, Šujan Viktor 2x. Neděle 10. 9. 2023 Muži "A": TJ Sokol Horní Bečva z.s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 2:2 (2:0). BRANKY: 1x vlastní 59., Škrobák Pavel 77. Muži "B": TJ AJAX Valašská Senice, z.s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 9:3 (3:2). BRANKY: Pastorek Jiří 4., Pastorek Jiří 11., Pastorek Jiří 50. Mladší žáci: FC Vsetín, z.s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 11:1 (5:0). BRANKY: Leskovjan Vít.


AUTOR: Administrator
DATUM: 04.09 2023 07:35

ČTVRTEK 31. 8. 2023 MLADŠÍ ŽÁCI: TJ Tatran Halenkov, z.s. - FC Vsetín, z.s. 0:14 (0:5). SOBOTA 2. 9. 2023 MUŽI "A": TJ Tatran Halenkov, z.s. - FK Lužkovice - Želechovice, z.s. 2:3 (1:0). BRANKY: Šulák Jan 62., Škrobák Pavel 64. NEDĚLE 3. 9. 2023 MUŽI "B": TJ Tatran Halenkov, z.s. - TJ. Sokol Huslenky, z.s. 6:2 (2:0). BRANKY: Zádilský Josef 3., Tydlačka Jakub 33., Krejčí Vít 56., Zádilský Josef 68., Zádilský Josef 76., Christ Jakub 86.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 28.08 2023 07:09

Čtvrtek 24. 8. 2023 MLADŠÍ ŽÁCI: FC Valašské Příkazy, z.s. - TJ Tatran Halenkov 4:6 (2:2). BRANKY: Leskovjan Vít 4x, Hajda Lukáš, Žárský Daniel. Sobota 26. 8. 2023 MUŽI "A": Jablůnka - Halenkov 0:5 (0:4). BRANKY: Škrobák Pavel 3., Šulák Jan 17., Ondryáš Ondřej 41., Šulák Jan 44., Zádilský Josef 67. Neděle 27. 8. 2023 MUŽI "B": TJ SOKOL RATIBOŘ, z.s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 1:0 (1:0).


AUTOR: Administrator
DATUM: 21.08 2023 09:30

Úterý 15.8. 2023 St. Přípravka: TJ Sokol Valašská Polanka, z. s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 4:7 (1:2). Sobota 19. 8. 2023 Muži "B": TJ Sokol Valašská Polanka, z. s. - TJ Tatran Halenkov, z.s. 0:3 (0:1). Branky: Zádilský Josef 32., Pniok Jiří 80., Pniok Jiří 90. Muži "A": TJ Tatran Halenkov, z.s. - Poličná 3:2 (1:2). Branky: Škrobák Pavel 28., Kašpar Tomáš 58., Škrobák Pavel 65. Mladší žáci: TJ Tatran Halenkov, z.s. - TJ. Sokol Huslenky, z.s. 2:5 (1:4). Branky Podzemný Jan 18., Dimitrov Martin 20., Pončík Čeněk 23., Maňák Antonín 30., Václavík Jonáš 55.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 19.06 2023 07:17

Čtvrtek 8. 6. 2023 mladší žáci: Halenkov - Valašská Polanka 0:2 (0:1). Pátek 16. 6. 2023 muži: Halenkov - Dolní Lhota 2:1 (2:1). BRANKY: 24. Zádilský Tomáš, 38. Ondryáš Ondřej. Neděle 11. 6. 2023 dorost: Horní Bečva/Hutisko (SD) - Halenkov 10:3 (3:1). BRANKY: Měrka Michal (pen.), 65. Brabenec Daniel, 80. Svoboda Matěj .

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 05.06 2023 07:07

Sobota 3. 6. 2023 17:00Halenkov - Dolní Bečva 1:4 (0:2). Góly 80. Zádilský Tomáš.


AUTOR: Administrator
DATUM: 29.05 2023 07:56

Čtvrtek 25. 5. 2023 st. přípravka: Liptál - Halenkov 3:19 (0:10). GÓLY Tydlačka Jakub 10x, Šutarik Matěj 2x, Šujan Viktor 2x, Laštovica Vítek 3x, Klíma Maxmilián 2x. Sobota 27. 5. 2023 mladší žáci: Halenkov - Huslenky/Hovězí (SD) 0:2 (0:1). Neděle 28. 5. 2023 muži: Horní Bečva - Halenkov 2:3 (1:3). GÓLY 2. Ondryáš Ondřej, 17. Škrobák Pavel, 25. Ondryáš Ondřej. Dorost Jarcová/Jablůnka (SD) - Halenkov 5:1 (2:0). GÓLY 76. Holčák Jiří.


AUTOR: Administrator
DATUM: 22.05 2023 08:25

Sobota 20. 5. 2023 muži: Halenkov - Prlov 1:1 (1:0). Góly 42. Pniok Jiří. Staší přípravka: Halenkov - Lidečko 9:17 (3:8). Góly Šujan Viktor, Tydlačka Jaroslav 3x, Šutarik Matěj 4x, Pavlica Kryštof. Neděle 21. 5. 2023 dorost: Halenkov - Vidče / Val.Bystřice (SD) 0:3 (0:1). Mladší žáci: Francova Lhota - Halenkov 8:2 (4:1). Góly 25. Hajda Lukáš, 49. Hajda Lukáš.


AUTOR: Administrator
DATUM: 15.05 2023 06:55

Sobota 13. 5. 2023 mladší žáci: Halenkov - Ústí 0:7 (0:4). Starší přípravka: Halenkov - Francova Lhota 12:8 (6:5). Góly Laštovica Vítek, Pavlica Kryštof 2x, Šutarik Matěj 6x, Tydlačka Jaroslav, Žárský Daniel, Klíma Maxmilián. Neděle 14. 5. 2023 muži: Choryně - Halenkov 2:2 (2:0). Góly 64. Kašpar Tomáš, 75. Ondryáš Ondřej.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 09.05 2023 07:44

Pondělí 5. 9. 2022 starší přípravka: N.Hrozenkov/VKK - Halenkov 6:6 (2:4). Góly Pavlica Kryštof, Tydlačka Jakub 4x. Šťastný David. Sobota 6. 5. 2023 muži: Halenkov - Vlachovice 5:1 (2:0). Góly 29. Kašpar Tomáš, 30. Jakeš Radim, 62. Škrobák Pavel, 64. Škrobák Pavel, 83. Christ Jakub. Dorost Liptál - Halenkov 0:4 (0:2). Góly 18. Svoboda Matěj, 37. Christ Jakub, 67. Christ Jakub, 84. Pniok Jiří.


AUTOR: Administrator
DATUM: 02.05 2023 08:24

Sobota 29. 4. 2023 muži: Halenkov - Příluky 3:1 (1:1). GÓLY - 15. Kašpar Tomáš (pen.), 82. Mikulenka Tomáš, 87. Škrobák Pavel. Starší přípravka: Halenkov - N.Hrozenkov/VKK 7:18 (3:9). GÓLY - Tydlačka Jaroslav 3x, Šťastný David, Klíma Maxmilián, Šutarik Matěj 2x. Neděle 30. 4. 2023 Dorost: Halenkov - Juřinka 2:0 (1:0). GÓLY - 30. Christ Jakub, 78. Christ Jakub. Mladší žáci: Valašská Polanka - Halenkov 6:2 (4:1). GÓLY - 13. Michut Tomáš, 47. Koňaříková Barbora.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 24.04 2023 07:52

Středa 19. 4. 2023 starší přípravka: Hovězí - Halenkov 8:10 (1:5). GÓLY Tydlačka Jaroslav 4x, Tydlačka Jakub 3x, Šutarik Matěj 2x, Laštovica Vítek. Sobota 22. 4. 2023 muži: Poličná - Halenkov 2:1 (2:1). GÓLY 1. Kašpar Tomáš. Mladší žáci: Halenkov - Val.Příkazy/H.Lideč (SD) 9:3 (4:0). GÓLY 7. Michut Tomáš, 13. Koňaříková Barbora, 16. Leskovjan Vít, 23. Michut Tomáš, 35. Koňaříková Barbora, 39. Michut Tomáš, 43. Michut Tomáš, 46. Michut Tomáš, 52. Michut Tomáš. Neděle 23. 4. 2023 dorost: Ratiboř/Kateřinice (SD) - Halenkov 4:0 (3:0).


AUTOR: Administrator
DATUM: 16.04 2023 10:46

Sobota 15. 4. 2023 muži: Halenkov - Hovězí 4:0 (3:0).

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 11.04 2023 10:28

Neděle 9. 4. 2023 Muži: Brumov B - Halenkov 6:0 (3:0).


AUTOR: Administrator
DATUM: 03.04 2023 06:23

Sobota 1. 4. 2023. MUŽI: Halenkov - Ratiboř 3:4 (2:1). BRANKY: 29. Škrobák Pavel, 40. Škrobák Pavel, 49. Kašpar Tomáš (pk.)

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 31.10 2022 07:03

Sobota 29. 10. 2022 DOROST: Halenkov - Ústí/Val.Polanka (SD) 0:6 (0:3). MUŽI: Halenkov - Jablůnka 5:0 (2:0). BRANKY: 2. Škrobák Pavel, 30. Ondryáš Ondřej, 57. Ondryáš Ondřej, 0. Ondryáš Ondřej, 84. Zádilský Tomáš.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 24.10 2022 07:09

Sobota 22. 10. 2022 - mladší žáci: Halenkov - Francova Lhota 2:6 (0:1). GÓLY Koňaříková Barbora 2x. Dorost: Francova Lhota/Poteč (SD) - Halenkov 4:1 (1:0). GÓLY 48. Christ Jakub. Neděle 23. 10. 2022 - muži: Dolní Bečva - Halenkov 3:0 (2:0).


AUTOR: Administrator
DATUM: 17.10 2022 06:51

Sobota 15. 10. 2022 muži: Halenkov - Horní Bečva 4:0 (4:0). BRANKY: 3. Škrobák Pavel, 23. Škrobák Pavel, 25. Škrobák Pavel, 44. Ondryáš Ondřej. Mladší žáci: Ústí - Halenkov 6:0 (3:0). Neděle 16. 10. 2022 dorost: Halenkov - Horní Bečva/Hutisko (SD) 1:6 (1:3). BRANKY: 37. Christ Jakub.


AUTOR: Administrator
DATUM: 10.10 2022 07:42

Sobota 8. 10. 2022 mladší žáci: Halenkov - Liptál 1:8 (1:3). Góly: 27. Koňaříková Barbora. Neděle 9. 10. 2022 muži: Prlov - Halenkov 2:0 (0:0).

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 03.10 2022 07:10

Čtvrtek 29. 9. 2022 mladší žáci: Kateřinice/Ratiboř (SD) - Halenkov 9:1 (5:1). BRANKY: 20. Koňaříková Barbora. Sobota 1. 10. 2022 muži: Halenkov - Choryně 4:2 (2:0). BRANKY: 30. Kašpar Tomáš, 40. Kašpar Tomáš, 59. (vl.), 91. Škrobák Pavel. Neděle 2. 10. 2022 dorost: Halenkov - Jarcová/Jablůnka (SD) 0:1 (0:0).


AUTOR: Administrator
DATUM: 26.09 2022 06:57

Čtvrtek 22. 9. 2022 mladší žáci: Lidečko - Halenkov 8:4 (5:1). 3x Tydlačka Jaroslav, 1x Šutarik Matěj. Sobota 24. 9. 2022 muži: Vlachovice - Halenkov 1:1 (1:0). BRANKY: 60. Kuboš Jiří. Neděle 25. 9. 2022 dorost: Vidče/Val.Bystřice (SD) - Halenkov 11:1 (7:1). BRNAKY: 43. Malysa Rostislav.


AUTOR: Administrator
DATUM: 19.09 2022 08:25

Úterý 13. 9. 2022 starší přípravka: Francova Lhota - Halenkov 9:11 (5:3). 5. Žárský Daniel, 6. Tydlačka Jaroslav, 30. Tydlačka Jaroslav, 36. Tydlačka Jaroslav, 40. Tydlačka Jaroslav, 45. Šutarik Matěj, 45. Tydlačka Jaroslav, 48. Tydlačka Jaroslav, 51. Tydlačka Jaroslav, 55. Tydlačka Jaroslav, 60. Šťastný David. Neděle 18. 9. 2022 muži: Příluky - Halenkov 4:4 (0:3). Branky: 16. Škrobák Pavel, 37. Zádilský Tomáš, 42. Ondryáš Ondřej, 48. Škrobák Pavel.


AUTOR: Administrator
DATUM: 12.09 2022 07:41

Sobota 10. 9. 2022 muži: Halenkov - Poličná 1:1 (0:1). BRANKY: 78. Ondryáš Ondřej. Mladší žáci: Halenkov - Huslenky/Hovězí (SD) 4:3 (2:2). BRANKY: 11. Fohler Filip, 27. Michut Tomáš, 48. Koňaříková Barbora, 54. Leskovjan Vít. Starší přípravka: Halenkov - Valašská Polanka 4:14 (1:8). BRANKY: 3x Tydlačka Jaroslav, Šutarik Matěj. Neděle 11. 9. 2022 dorost: Halenkov - Liptál 1:3 (1:2). BRANKY: 1. Christ Jakub.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 05.09 2022 07:46

Sobota 3. 9. 2022 mladší žáci: Francova Lhota - Halenkov 5:1 (4:0). GÓLY 53. Leskovjan Vít. Neděle 4. 9. 2022 muži: Hovězí - Halenkov 2:7 (1:5). GÓLY: 6. Zádilský Tomáš, 7. Pniok Jiří, 22. Škrobák Pavel, 24. Škrobák Pavel, 42. Škrobák Pavel, 72. Škrobák Pavel, 88. Christ Jakub. Dorost: Juřinka - Halenkov 7:1 (4:1).


AUTOR: Administrator
DATUM: 29.08 2022 07:07

Sobota 27. 8. 2022 muži: Halenkov - Brumov B 6:0 (1:0). STŘELCI: 34. Škrobák Pavel, 47. Škrobák Pavel, 54. Ondryáš Ondřej, 66. Škrobák Pavel, 86. Ondryáš Ondřej, 90. Ondryáš Ondřej. Mladší žáci: Halenkov - Ústí 1:5 (0:3). STŘELCI: 49. Burďík Lukáš. Neděle 28. 8. 2022 dorost: Halenkov - Ratiboř/Kateřinice (SD) 1:8 (1:4). STŘELCI: 45. Měrka Michal.


AUTOR: Administrator
DATUM: 22.08 2022 09:13

Sobota 20. 8. 2022 muži: Ratiboř - Halenkov 1:2 (1:0). STŘELCI: 51. Škrobák Pavel, 61. Škrobák Pavel.


AUTOR: Administrator
DATUM: 17.08 2022 12:20

Sobota 13. 8. 2022 muži: Halenkov - Lidečko 1:4 (0:3). Střelci: 50. Ondryáš Ondřej.


AUTOR: Administrator
DATUM: 01.08 2022 08:07

Fota ze sobotního mundialu jsou v galerii.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 20.06 2022 07:53

Pátek 17. 6. 2022 muži: Halenkov - Hovězí 2:2 (2:0).


AUTOR: Administrator
DATUM: 06.06 2022 07:50

Sobota 4. 6. 2022 muži: Prostř. Bečva - Halenkov 4:1 (3:0). STŘELCI: 77. Mikulenka Tomáš. Dorost: Halenkov - sd Ratiboř/Kateřinice 2:7 (1:4). STŘELCI: 41. Brabenec Daniel. Neděle 29. 5. 2022 mladší žáci: Halenkov - Vsetín U11 1:10 (1:3). STŘELCI: 58. Hořelka Filip.


AUTOR: Administrator
DATUM: 03.06 2022 06:40

Středa 1. 6. 2022 muži: Halenkov - Ratiboř 4:0 (2:0). STŘELCI: 7. Kuboš Jiří, 16. Mikulenka Tomáš, 52. Kašpar Tomáš, 89. Holec Pavel (pen.).

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 30.05 2022 07:30

Sobota 28. 5. 2022 muži: Krhová - Halenkov 3:2 (2:1). STŘELCI: 32. Jakeš Radim, 90. Jakeš Radim. Dorost: Juřinka - Halenkov 5:0 (1:0). Neděle 29. 5. 2022 mladší žáci: Halenkov - Vsetín U11 1:10 (1:3). STŘELCI: 58. Hořelka Filip.


AUTOR: Administrator
DATUM: 23.05 2022 09:58

Sobota 21. 5. 2022 16:30 muži: Poličná - Halenkov 6:1 (2:1). STŘELCI: 45. Hajda Jaroslav. Neděle 22. 5. 2022 dorost: sd Kelč B/Police. - Halenkov 5:0 (3:0).


AUTOR: Administrator
DATUM: 17.05 2022 07:21

Sobota 14. 5. 2022 muži: Halenkov - Choryně 2:0 (2:0). STŘELCI: 26. Ondryáš Ondřej, 38. Kašpar Tomáš (pen.). Dorost: Halenkov - sd Hošťálková/Jablůnka 4:3 (2:1). STŘELCI: 3. Zádilský Josef, 17. Brabenec Daniel, 69. Christ Jakub, 71. Zádilský Josef (pen.) Neděle 15. 5. 2022 Mladší žáci: Halenkov - Valašská Polanka 2:3 (1:2). STŘELCI: 28. Drozd Sebastian, 39. Dokoupil Martin.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 09.05 2022 06:43

Sobota 7. 5. 2022 muži: Jablůnka - Halenkov 2:1 (1:1). STŘELCI: 1. Zádilský Tomáš. Dorost sd Vidče/Val.Bystřice - Halenkov 5:1 (3:1). STŘELCI: 1. Pniok Jiří. Mladší žáci Hovězí - Halenkov 5:3 (3:0).

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 02.05 2022 08:19

Sobota 30. 4. 2022 muži: Halenkov - Dolní Bečva 0:3 (0:2). 75 diváků.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 25.04 2022 10:48

Sobota 23. 4. 2022 muži: Příluky - Halenkov 2:0 (2:0). Dorost: Lidečko - Halenkov 6:1 (3:1). STŘELCI: 23. Christ Jakub. Neděle 24. 4. 2022 mladší žáci: Francova Lhota - Halenkov 4:4 (1:3). STŘELCI: 2. Leskovjan Vít, 16. Bláha Pavel, 29. Bláha Pavel, 33. Fohler Daniel.


AUTOR: Administrator
DATUM: 19.04 2022 10:35

Sobota 16. 4. 2022 muži Halenkov - Slavičín B 3:3 (2:2) - 60 diváků. STŘELCI: 9. Zádilský Tomáš, 20. Kašpar Tomáš, 73. Hajda Jaroslav. Neděle 17. 4. 2022 dorost Horní Bečva - Halenkov 0:10 (0:4) - 10 diváků. Mladší žáci Halenkov - sd Ústí/Leskovec 7:3 (5:0) - 20 diváků. STŘELCI: 3. Dokoupil Martin, 53. Klouček Vojtěch, 55. Leskovjan Vít, 1. Koláček Petr, 14. Koláček Petr, 23. Koláček Petr, 15. Fohler Filip - 35.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 28.12 2021 21:57

Fota ze Štěpánského fotbálku jsou v galerii.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 01.11 2021 14:25

Sobota 30. 10. 2021 muži: Hovězí - Halenkov 2:1 (1:1). STŘELCI: 27. Kašpar Tomáš (pen.) Neděle 31. 10. 2021 dorost: sd Ratiboř/Kateřinice - Halenkov 7:0 (4:0)


AUTOR: Administrator
DATUM: 18.10 2021 14:49

Čtvrtek 14. 10. 2021 mladší žáci sk.A: Hovězí - Halenkov 17:0 (8:0). Sobota 16. 10. 2021 muži: Halenkov - Prostř. Bečva 5:1 (3:0). STŘELCI: 7. Zádilský Tomáš, 28. Ondryáš Ondřej, 30. Zádilský Tomáš, 76. Krejčí Vít, 84. Zádilský Tomáš. Neděle 10. 10. 2021 dorost: sd Hošťálková/Jablůnka - Halenkov 4:1 (4:1). STŘELCI: 30. Christ Jakub


AUTOR: Administrator
DATUM: 11.10 2021 10:05

Sobota 9. 10. 2021 muži: Halenkov - Krhová 3:1 (1:1). STŘELCI: 30. Kašpar Tomáš, 47. Mikulenka Tomáš, 60. Mikulenka Tomáš. Neděle 10. 10. 2021 mladší žáci: sd Ústí/Leskovec - Halenkov 1:2 (1:2). STŘELCI: 12. Bláha Pavel, 17. Koláček Petr. Dorost: sd Hošťálková/Jablůnka - Halenkov 4:1 (4:1). STŘELCI: 30. Christ Jakub.


AUTOR: Administrator
DATUM: 05.10 2021 07:13

Sobota 2. 10. 2021 dorost: Halenkov - sd Vidče/Val.Bystřice 2:1 (0:1). STŘELCI: 64. Christ Jakub, 66. Christ Jakub. Muži Halenkov - Poličná 0:3 (0:1). Neděle 3. 10. 2021 mladší žáci: Halenkov - Vsetín U11 7:7 (3:4). STŘELCI: 3. Leskovjan Vít, 8. Leskovjan Vít, 13. Leskovjan Vít, 32. Dokoupil Martin, 34. Dokoupil Martin, 40. Dokoupil Martin, 58. Fohler Daniel

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 07.09 2021 08:52

Sobota 4. 9. 2021: Dorost Halenkov - sd Ústí/Val.Polanka 2:4 (0:2). STŘELCI: 80. Brabenec Daniel, 88. Brabenec Daniel. Muži Halenkov A - Příluky 7:1 (3:1). STŘELCI: 27. Zádilský Tomáš, 31. Kašpar Tomáš, 35. Holec Pavel, 64. Mikulenka Tomáš, 74. Zádilský Tomáš, 76. Kašpar Tomáš, 79. Trličík Vlastislav.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 05.10 2020 06:45

Pátek 2. 10. 2020 Přípravka: Halenkov - sd Nový Hroz./VKK 8:3 (2:2). Góly 0. Koňaříková Barbora, 0. Burďík Lukáš, 0. Michut Lukáš. Neděle 4. 10. 2020 muži: Lidečko - Halenkov A 1:2 (0:0). Góly 80. Kašpar Tomáš, 89. Kašpar Tomáš. Muži Val. Senice - Halenkov B 6:1 (3:0). Góly 89. Najt David. Dorost sd Hutisko / Dol. Bečva - Halenkov 11:2 (7:0). Góly 72. Hořelka Matouš, 82. Venglár Josef.


AUTOR: Administrator
DATUM: 29.09 2020 07:09

Sobota 26. 9. 2020 Muži Halenkov A - Krhová 3:5 (1:2). Góly: 4. Hajda Jaroslav, 68. Zádilský Tomáš, 70. Hajda Jaroslav. Neděle 27. 9. 2020 Muži Halenkov B - Val.Polanka B (Lužná) 2:0 (1:0). Góly: 2. Najt David, 54. Surý Marek. Starší žáci Halenkov - sd Podlesí/Hrachovec 5:10 (0:6). Góly 46. Malysa Rostislav, 47. Malysa Rostislav, 55. Fojtík Patrik, 64. Fojtík Patrik, 40. Drozd Sebastian.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Administrator
DATUM: 21.09 2020 07:33

Čtvrtek 17. 9. 2020: Starší přípravka Bratřejov - Halenkov 1:4 (0:0). Góly 0. Michut Tomáš, 0. Michut Tomáš, 0. Burďík Lukáš, 0. Burďík Lukáš. Neděle 20. 9. 2020: Muži Brumov B - Halenkov "A" 8:2 (3:2). Góly - 25. Zádilský Tomáš, 31. Zádilský Tomáš. Muži Střelná - Halenkov "B" 5:0 (3:0). Dorost sd Vidče/Val.Bystřice - Halenkov 6:0 (2:0). Starší žáci Lidečko - Halenkov 8:3 (3:1). Góly 33. Bláha Pavel, 42. Bláha Pavel, 66. Fohler Daniel.


AUTOR: Administrator
DATUM: 13.09 2020 10:52

Sobota 12. 9. 2020 dorost Halenkov - Juřinka 2:4 (0:3). STŘELCI: 68. Měrka Michal, 82. Venglár Josef. Muži Halenkov A - Bylnice 1:3 (1:1). STŘELCI: 21. Kašpar Tomáš. Neděle 13. 9. 2020 starší žáci Halenkov - Horní Bečva 9:1 (4:1). STŘELCI: 12. Malysa Rostislav, 15. Drozd Sebastian, 24. Fohler Daniel, 30. Koláček Petr, 37. Fojtík Patrik, 40. Fojtík Patrik, 47. Orság Tadeáš, 44. Koláček Petr, 48. Fojtík Patrik. Muži Halenkov B - Leskovec 0:6 (0:2)

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 05.11 2019 07:59

Sobota 2. 11. 2019 muži Halenkov "B" - Police 1:6 (0:3). Muži Halenkov "A"- Hovězí 0:1 (0:0) Pen: 3:5.

TATRAN HALENKOV


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 29.10 2019 09:43

Sobota 26. 10. 2019 starší žáci Halenkov - sd V.Příkazy/H.Lideč 1:2 (1:2). Góly P. Fojtík. Muži Halenkov "A" - Krhová 7:1 (4:1). Góly T. Zádilský 3x, J. Šulák 2x, D. Kovář, T. Kašpar. Neděle 27. 10. 2019 muži Jarcová - Halenkov "B" 5:2 (1:1). Góly A. Korabík, O. Ondryáš.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 22.10 2019 07:04

Sobota 19. 10. 2019 muži: Halenkov "B" - Janová 3:1 (2:1). Góly J. Pastorek 2x, A. Korabík. Neděle 20. 10. 2019 muži: Franc. Lhota - Halenkov "A" 3:2 (1:2). Góly J. Šulák 2x.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 14.10 2019 08:14

Sobota 12. 10. 2019 muži Halenkov "A" - Dol. Bečva 2:0 (0:0). Góly J. Šulák 2x. Neděle 13. 10. 2019 přípravka: Halenkov - Lačnov 15:7 (6:3). Muži Halenkov "B" - Val.Polanka "B" (Lužná) 1:3 (1:2). Góly J. Mynář.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 08.10 2019 10:39

Neděle 6. 10. 2019 muži: Brumov "B" - Halenkov "A" 6:1 (3:0). Gól T. Kašpar. Muži: Kladeruby - Halenkov "B" 0:1 (0:0). Starší žáci: Lidečko - Halenkov 0:3 (0:1). Góly L. Orság Lukáš, P. Kaštánek, J. Christ.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 30.09 2019 07:10

Sobota 28. 9. 2019 muži Halenkov "A" - Slavičín B 5:2 (3:1). Góly J. Šulák 3x, T. Kašpar, O. Ondryáš. Neděle 29. 9. 2019 přípravka: Halenkov - Valašská Polanka 1:31 (1:13). St, žáci: Halenkov - sd Ratiboř/Kateřinice 4:3 (3:1). Góly P. Kaštánek Pavel 3x, J. Christ. Muži: Halenkov "B" - Leskovec 2:4 (2:4). Góly A. Korabík, J. Pastorek.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 17.09 2019 07:26

Sobota 14. 9. 2019 muži: Halenkov B - Choryně B 2:3 (1:2). Góly Z. Měrka, D. Kovářčík. Starší žáci: Halenkov - sd Jablůnka/Růžďka 2:4 (1:1). Góly R. Malysa, P. Fojtík. Muži: Halenkov A - Bylnice 3:1 (2:0). Góly T. Kašpar, T. Zádilský 2x.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 02.09 2019 10:24

Sobota 31. 8. 2019 muži: Halenkov B - Střelná 2:3 (1:1) Pen: 2:4. Góly J. Pastorek Jiří 2x. Neděle 1. 9. 2019 starší žáci: Halenkov - Lidečko 8:2 (7:2). Góly J. Škývara, J. Hajdík 2x, P. Fojtík, L. Rožnovjáková, J. Šulák 2x, J. Christ. Neděle 1. 9. 2019 muži: Halenkov A - Prlov 2:4 (2:2). Góly T. Mikulenka (penalta), O. Ondryáš.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 19.08 2019 07:12

Sobota 17. 8. 2019 muži: Halenkov A - Lidečko 4:0 (2:0). Góly T. Kašpar, J. Šulák 2x, O. Ondryáš.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 10.06 2019 07:01

Pondělí 3. 6. 2019 přípravka: Halenkov - FC Vsetín 6:30 (4:12). Sobota 8. 6. 2019 muži: Halenkov A - Prostř. Bečva 2:1 (1:1). Góly T. Zádilský 2x. Neděle 9. 6. 2019 muži: Halenkov B - Choryně B 4:0 (1:0). Góly J. Pastorek Jiří, A. Korabík 2x, P. Hromada.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 03.06 2019 21:45

Každé pondělí a pátek na fotbalovém hřišti Tatran Halenkov. Fotky z tréninku mladší přípravky.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 03.06 2019 07:42

Čtvrtek 30. 5. 2019 přípravka: Ústí - Halenkov 40:6 (21:3). Neděle 2. 6. 2019 muži: Franc. Lhota - Halenkov A 1:2 (0:0). Branky T. Zádilský 2x. Neděle 2. 6. 2019 muži: Střelná - Halenkov B 3:0 (2:0).


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 27.05 2019 07:01

Pondělí 20. 5. 2019 přípravka: Halenkov - sd V.Příkazy/H.Lideč 10:11 (2:6). Sobota 25. 5. 2019 muži: Ratiboř - Halenkov A 3:1 (1:1). Gól J. Pastorek. Neděle 26. 5. 2019 muži: Halenkov B - Lačnov 3:0 (2:0). Góly P. Hromada Petr, V. Krejčí, J. Pastorek.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 20.05 2019 07:19

Sobota 18. 5. 2019 muži: Halenkov A- Prlov 0:1 (0:0). Neděle 19. 5. 2019 muži: Ratiboř B - Halenkov B 2:10 (1:3). Góly 3x J. Pastorek, 3x T. Zádilský, 2x M. Surý, P. Hromada, A. Korabík.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 13.05 2019 13:21

Středa 8. 5. 2019 starší žáci: sd Hovězí/Huslenky - Halenkov 8:0 (5:0). Sobota 11. 5. 2019 přípravka: Halenkov - Hovězí 5:11 (3:5). Muži: Choryně - Halenkov A 2:0 (1:0). Neděle 12. 5. 2019 muži: Janová - Halenkov B 1:3 (0:2). Góly J. Pastorek , A. Korabík, P. Hromada.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 29.04 2019 09:18

Sobota 27. 4. 2019 přípravka: Halenkov - Zděchov 30:4 (13:3). Muži: Huslenky - Halenkov B 0:4 (0:2). Góly M. Surý, A. Korabík 2x, Z. Měrka. Neděle 28. 4. 2019 muži: Hovězí - Halenkov A 3:0 (2:0).


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 23.04 2019 07:42

Pátek 19. 4. 2019 st. žáci Halenkov - sd Ratiboř/Kateřinice 2:0 (2:0). Góly R. Malysa, J. Christ. Sobota 20. 4. 2019 muži: Halenkov A - Slavičín B 1:3 (0:1). Gól T. Kašpar. Neděle 21. 4. 2019 st. žáci: Halenkov - sd H.Lideč/V.Příkazy 0:1 (0:1). Muži: Halenkov B - Val.Polanka B (Lužná) 0:2 (0:1).


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 15.04 2019 07:50

Sobota 13. 4. 2019 přípravka: Halenkov - Leskovec 10:7 (5:3). Góly 4x S.Drozd, 6x P. Koláček. Muži: Poličná - Halenkov A 5:0 (3:0). Neděle 14. 4. 2019 starší žáci: sd Val.Polanka/Ústí - Halenkov 6:0 (1:0) Muži: Kladeruby - Halenkov B 2:1 (0:0) Pen: 3:0. Gól M. Surý.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 07.04 2019 10:46

Sobota 6. 4. 2019 přípravka: Halenkov - Leskovec 10:7 (5:3). Góly 4x S. Drozd, 6x P. Koláček. Muži A: Halenkov - Horní Lideč 1:0 (1:0). Gól P. Holec. Neděle 7. 4. 2019 muži: Halenkov B - Branky 0:3 (0:1)


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 01.04 2019 10:44

Sobota 30. 3. 2019 muži: Hutisko - Halenkov A 0:1 (0:0) Pen: 4:5


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 24.03 2019 11:59

Sobota 23. 3. 2019 muži: Halenkov A - Val. Polanka 1:2 (0:1) Pen: 6:7. Gól T. Kašpar.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 05.11 2018 07:49

Sobota 3. 11. 2018 muži: Halenkov A - Semetín 4:5 (2:3) Pen: 0:3. Góly T. Holec Tomáš, A. Korabík, P. Kaštánek, J. Měrka. Neděle 4. 11. 2018 muži: Halenkov B - Střelná 1:2 (1:1) Pen: 4:5. Góly O. Ondryáš.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 21.10 2018 14:49

Sobota 20. 10. 2018 muži: Halenkov A - Franc. Lhota 1:7 (1:2). Gól R. Haničák. Neděle 21. 10. 2018 muži Halenkov B - Ratiboř B 4:0 (2:0). Góly J. Maliňák, V. Krejčí (pen.), M. Surý, A. Korabík.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 15.10 2018 07:39

Sobota 13. 10. 2018: Muži Halenkov A - Ratiboř 3:1 (1:0). Góly T. Zádilský 2x, O. Ondryáš. Neděle 14. 10. 2018 Starší žáci: Halenkov - Lidečko 0:2 (0:0) / Muži Halenkov B - Janová 1:2 (0:0). Gól L. Vichtora.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 30.09 2018 12:13

Sobota 29. 9. 2018 muži: Halenkov A - Choryně 0:2 (0:1). Neděle 30. 9. 2018: muži Halenkov B - Huslenky 1:2 (0:0). Gól T. Zádilský.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 24.09 2018 09:14

Neděle 23. 9. 2018. Muži: Lidečko - Halenkov A 1:2 (1:0) Pen: 2:4. Gól T. Holec / Muži: Val.Polanka B (Lužná) - Halenkov B 8:0 (3:0) / Starší žáci: Lidečko - Halenkov 9:2 (5:0). Góly J. Christ, J. Matocha.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 18.09 2018 07:49

Pátek 14. 9. 2018 muži Halenkov A - Hovězí 1:3 (1:0). Gól R. Haničák. Sobota 15. 9. 2018 muži Halenkov B - Kladeruby 2:1 (1:0). 2x J. Pastorek.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 10.09 2018 09:52

Sobota 8. 9. 2018 přípravka: Hovězí - Halenkov 14:7 (6:4). Góly S. Drozd, J. Kopecký 4x, L. Burďík, P. Koláček. Starší žáci: sd H.Lideč/V.Příkazy - Halenkov 3:1 (0:1). Gól J. Christ. Neděle 9. 9. 2018 muži B Branky - Halenkov B 1:0 (1:0). Muži A: Slavičín B - Halenkov 5:0 (1:0).


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 03.09 2018 08:10

Neděle 2. 9. 2018. Přípravka: Zděchov - Halenkov 1:26 (0:14). Starší žáci: Halenkov - sd Val.Polanka/Ústí 1:10 (0:4). Góly A. Opálka. Muži: Halenkov B - Liptál 2:1 (0:1) Pen: 4:1. Góly O. Ondryáš.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 28.07 2018 11:36

Vitezem mundialu 2018 se stavaji borci z Dinotice!


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 28.07 2018 10:01

Mundial prave zacal zapasem Dinotice - Cerne.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 25.06 2018 07:59

Sobota 23. 6. 2018 muži: Val.Senice - Halenkov B 0:1 (0:0). Gól J. Tydlačka.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 18.06 2018 07:42

Neděle 17. 6. 2018 muži Halenkov B - Střelná 3:1 (1:0). Góly P. Maliňák, R. Haničák, J. Pastorek.


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 17.06 2018 13:13

Sobota 16. 6. 2018 muži Halenkov A - Prlov 0:6 (0:2).


AUTOR: Anatol Mouka
DATUM: 11.06 2018 07:57

Neděle 10. 6. 2018 muži: Lhota u Vs - Halenkov A 1:4 (1:1). Góly A. Korabík, T. Holec, T. Zádilský 2x. Muži Lačnov - Halenkov B 3:2 (2:1). Góly R. Haničák Roman, O. Ondryáš.